2737
2734

بچم شیش ماهشه عفونت شدید گوش گرفته نمیتونه بخوابه بیقراری میکنه دکتر پنج روز پیش شربت ام کسی سیلین 200 داد گف هر دوازده ساعت پنج سی سی ولی انگار اثر نداره شیشه شربت فردا پس فردا تموم میشه چیکار باید کنم من؟ بخدا نیم ساعته نشستم فقط گریه میکنم بچم جلو چشمم اینجوری درد میکشه هیچکار نمیتونم انجام بدم 6 ام واکسن داشته تب داشت نزدن فردا باید ببرم اصن نمیدونم اموکسی سیلین میدم میشه واکسن زد یا نه تروخدااا کمکم کنید🙏🙏🙏

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه تب اره که نباید فردا هم واکسنبزنی فردا برو شرایطشم بگو خودشون میدونن چکار کنن برا گوش هم تجربه ای ندارم یه حوله گرمی بزار روگوشش یرچ کن تونت یه چیزایی پیدامیکنی اموکسی سیلین دادی باید بهتر میسد 

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2738

ولی حتما ببر پیش دکترش یه چک کنه کوششو اگه لازم باشه یه دور دیگه دارو میده

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

عزیزم پسر من ۱۱‌ماهش ک بود گوشش عفونت کرد.دوماه تمام درگیر دکتر بودم.از دوتا گوشاش چرک درمیومد..انواع داروها رو دادم.بستری هم شد.اما فایده نداست..اخرش با طب سنتی خوب شد

یه چیز بگم خانمای حاضر درصحنه مسخره نکننا ولی دود عنبرنسا هم برای درد گوش هم چرک گوش بسیار بسیار مفی ...

اتفاقا همین یک ساعت پیش دودشو دادم ب گوش بچه ولی از همون موقع بیقرار شده یسره ب خودش میپیچه نمیدونم چرا اینجور شد کلی ب من گفتن دودشو بده من نمیدونستم اینجوری میشه دارم دق میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
یه چیز بگم خانمای حاضر درصحنه مسخره نکننا ولی دود عنبرنسا هم برای درد گوش هم چرک گوش بسیار بسیار مفی ...

موافقم

باز ببرش دکتر؟ چطور اثر نکرد؟ سر ساعت میدادی؟ دختر من پارسال گوش و گلوش بدجوری عفونت کرده بود. جفت گوشاشم عفونت کرده بود. تبش هیچ جوره بند نمیومد. ی وعده آموکسی رو خورد انگار تب رو آتیش بود. قبلش چون‌مسلفرت بودیم دکتر آزیترو داده بود که تاثیرش صفر بود. ترجیحا واکسن رو عقب بنداز و واسه عفونت گوشش باز ببرش دکتر

اگه تب اره که نباید فردا هم واکسنبزنی فردا برو شرایطشم بگو خودشون میدونن چکار کنن برا گوش هم تجربه ا ...

نه تب نداره خداروشکر فقط گوششو میکشه و بیقراری میکنه یسره این پهلو اون پهلومیشه بچم معده ش داغون شد ازدست اینهمه شربت. تب و تقریبا یکهفته ای میشه نداره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2706