2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

10بار هربار۲۰۰سی سی

۶ماهش

هععععه ۴۰تابخوره هنرکرده اونم ده بار

یادم میاد روم نمیشد توی چشات نگاه کنم 😞همیشه ارزوم بوده اسم تو روصداکنم😔😭 شیرینه که صاحب دختری شدیم ازخون خودمون شیرینه روزتولدشون فقط ی چیزتلخه که بابای بچه من تونیستی ومادردخترت من نیستم....

قدووزنشومیگی گلم

یادم میاد روم نمیشد توی چشات نگاه کنم 😞همیشه ارزوم بوده اسم تو روصداکنم😔😭 شیرینه که صاحب دختری شدیم ازخون خودمون شیرینه روزتولدشون فقط ی چیزتلخه که بابای بچه من تونیستی ومادردخترت من نیستم....
چقد میدی عزیزم متوجه نشدم کمکی شروع کردی براش؟

درروز۵۰۰تااینااونم زوریییب اره شروع کردم فقط کمی سوپ میخوره 

مال من خیلی کوچول موچوله خجالت میکشم

هیییی دست رودلم نزارک خونهههه بقران ۱۰نفربامن باردارشدن توفامیل همه بچه های توپ شکرخداسالمه فقط نی نی من جوجست

هیییی دست رودلم نزارک خونهههه بقران ۱۰نفربامن باردارشدن توفامیل همه بچه های توپ شکرخداسالمه فقط نی ن ...

منم همینم منتها قدشم کوتاس

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
2706