2733
2734
عنوان

تا حالا فکر کردین که..

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 59 پست

ده سال پیش دوازده سالم بود وتازه نامزد کرده بودم وهیچی اززندگی نمیدونستم اولین دخترخونواده بودم ک نامزد کرده بود وچه بچه بازیای درمیاوردم یادش بخیر خریت بچگی فک میکردم بزرگ شدم وچه عاقلم هیییی کاش بچه میموندیم

لامصب وقتی زن گرفت ناابود شددم ینیی🤦‍♀️😂😐

من ک تصوراتم بهم ریخت 

من هر روز از مدرسه میومدم میرفتم مغازه بابام با نت هندلی کارتی میومدم گوگل اخبار رونالدو رو میخوندم

نوشته بود ب ی کارمند هتل تجاوز کرده نابود شدم😂😂

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا پارسال ساعتش واسه یک شبه نوشتم بعد یه مسافرت یه ماهه خونه خود ادم چقد ارامش داره تو پرانتز نوش ...

عخی😍😍

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
ده سال پیش دوازده سالم بود وتازه نامزد کرده بودم وهیچی اززندگی نمیدونستم اولین دخترخونواده بودم ک نا ...

دوازده سالگی نامزد کردییی؟😐

2728
2738
هشت ساله ک ازدواج کردم وقتی هفده ساله شدم تازه فهمیدم چیاروازدست دادم وهرچی بزرگترمیشم بیشتربه خریتم ...

چرا انقد زود؟

سنتای قدیمی ک خیلیا هنوز دست ازش برنداشتن

یعنی چی؟یعنی ب زور؟

من می دونم چون می نویسم با تاریخ باید برم دفترمو نگاه کنم 

برو نگاه کن بگوووو لطفاا😂🙏

2706