2726
عنوان

تپل شدن صورت

1024 بازدید | 83 پست

سلااام سلاااام 

گل دخترا یه روش پیدا کردم برا اونایی که میخولن صورتشون تپل شه 

خببب به چه صورت هست الان میگم 

شما باید اول این چیزایی که میگم و تهیه کنید

پسته 

بادام هندی 

بادام 

فندق

سویا خوراکی 

خرما 

بیسکویت ساقه طلایی 

سرلاک گندم شماره ۳ 

شیرخشک نان ۳ 

موز 

کنجد سفید 

شیر 

خبببب بعد از اینکه تهیه کردید 

پسته فندق و .... آسیاب میکنید 

به مدت یک ماه روزانه سه تا لیوان ...

بعد هر کدوم یه قاشق + ی ق شیر خشک و سرلاک یه خرما یه نصفه موز با شیر مخلوط میکنید و میل میکنید 

و نتیجه دلخواهتون رو ببینید 

خیلییییی خوشمزه ام هست 

از تجربه هاتون بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
صورت جوش نمیزنه ؟من خودم سیب زمینی سرخ کرده شبا میخورم خوب بود 

میگن پهلو میارع 

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
صورت جوش نمیزنه ؟من خودم سیب زمینی سرخ کرده شبا میخورم خوب بود 

هر شب سیب زمینی سرخ می کنی، من حوصله م نمی کشه

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم

🔸چاق کردن صورت 🌸🍂

انجیر خشک و کنجد می تواند به چاق شدن صورت شما کمک کند. همچنین اگر عسل با گردو مخلوط شود می تواند به افرادی که لاغر هستند کمک کند تا فرم صورت آنها چاق شود.

•┈┈••✾•🌜🔱🌛•✾••┈┈ 

‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

آخه بنده خدا الان همه توقرنطینه ن جدا ازاینکه خیلی از مغازه هایی که این خشکبار رو میفرشن تعطیلن ۲.همه از قرنطینه به سختی ترس درمیان بیرون واماااااااگزینه ۳ خیلی ها ازکار بیکارشدن پولشون کجابود ایناروتواین گرونی بخرن😊

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
2706