2737
2734
عنوان

پریود دوم بعد از قرص اورژانسی

2471 بازدید | 6 پست

سلام من ماه پیش قرص لونژیل استفاده کردم یک هفته بعدش پریود شدم حالا فردا موعد اصلی پریودمه که اگه قرص نمیخوردم پریود میشدم. فردا پریود میشم یا تاریخش عوض میشه واین‌ ماه پری نمیشم؟ 

برای بار دوم لطف خدا شامل حالم شد و منتظر فرشته کوچولومون هستیم 🤩🤩 دیگه کم کم داره خونوادمون ۴نفره میشه🥰👨‍👩‍👧‍👦 دخترکوچولوی من ۲ سالشه و داره میشه آبجی بزرگه خدایِ من شکرت...۲۲-۱-۹۹ بی بی چک‌مثبت و ۲۳-۱-۹۹ آزمثبت بتا۱۴۴😊 ۲۷-۱-۹۹ تکرار آز ۶۱۹ . پسرم ۲_۹_۹۹ بدنیا اومد

پری میشی امکان داره یکی دو روز با تاخییر. 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
پری میشی امکان داره یکی دو روز با تاخییر. 

ممنون عزیزم ولی واقعا گیج شدم 

برای بار دوم لطف خدا شامل حالم شد و منتظر فرشته کوچولومون هستیم 🤩🤩 دیگه کم کم داره خونوادمون ۴نفره میشه🥰👨‍👩‍👧‍👦 دخترکوچولوی من ۲ سالشه و داره میشه آبجی بزرگه خدایِ من شکرت...۲۲-۱-۹۹ بی بی چک‌مثبت و ۲۳-۱-۹۹ آزمثبت بتا۱۴۴😊 ۲۷-۱-۹۹ تکرار آز ۶۱۹ . پسرم ۲_۹_۹۹ بدنیا اومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون عزیزم ولی واقعا گیج شدم 

خواهش ممکنه ت دو روز یا سه روز بعد موعد اصلیت بشی من خودمم ت همین دام افتادم

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
برا من که پریود دوومی در کار نبود تمبلی شدید تخمدان گرفتم و پنج سال جوش زدم و صورتم نابود شد با دارو ...

با یکبار خوردن اینجوری شدی؟ یا از قبل تنبلی خفیف داشتی؟

با یکبار خوردن اینجوری شدی؟ یا از قبل تنبلی خفیف داشتی؟

قبلش 28 روز یبار پری میشدم همه حسرت پوستمو میخوردن به بعضیا نمیسازه

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟