2733
2734

لیپوزوفر یا لیپوفیز؟

امیدوارم یه روزی بیاد که همه بابا ها بابای ایده ال باشن  امیدوارم همه دخترا خوشبخت بشن همه اونایی ک ارزو دارن مامان بشن به ارزوشون برسن وخدا دامنشونو سبز کنه  همه مامانا سلامت باشن وبا عشق بچشونو بزرگ کنن واینکه امیدوارم خداوند از هردوجنس بچه به همه ادما بده   خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
از من به تو نصیحت من یه مدت لیپوزوفر میدادم آزمایش دخترم کم خونی شدید داشت یه متخصص خوب بردم گفت ما ...

اتفاقا من پیج یه دکتر معروف و دارم،چند روز پیش پستش راجع ب قطره آهن بود و کامل مورد تاییدش بود

فرق داره.لیپوزوفر خیلی خوبه.هم خوشمزه ست هم دندون و سیاه نمیکنه هم مورد تایید پزشکاست.دوزش هم مناسب ...

ی مدت برا بهداشت رو دادم ک هر دفه بالا میاورد بعد میم خریدم اونم فرقی نکرد سیدرال گوچه میدادم ۵ماه دیدم هنوز رنگ صورتش پریده س و نفسش گاهی میره این بارم آیروفیکس دادم 

میخام فردا ببرم آزمایش اما میترسم

لیپوفیز که اسم یه غده تو بدنه😳

اون هیپوفیزه عزیزم

امیدوارم یه روزی بیاد که همه بابا ها بابای ایده ال باشن  امیدوارم همه دخترا خوشبخت بشن همه اونایی ک ارزو دارن مامان بشن به ارزوشون برسن وخدا دامنشونو سبز کنه  همه مامانا سلامت باشن وبا عشق بچشونو بزرگ کنن واینکه امیدوارم خداوند از هردوجنس بچه به همه ادما بده   خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره  
ی مدت برا بهداشت رو دادم ک هر دفه بالا میاورد بعد میم خریدم اونم فرقی نکرد سیدرال گوچه میدادم ۵ماه د ...

من هم لیپوزوفر دادم هم ایروفیکس ولی دوتا دکتر ایروفیکسو بیشتر قبولداشتن

پسرمم ایروفیکسو بهتر میخوره

2706