2726

مو صافم ولی فر دوووووس دارممم😍😍

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد از حمام وقتی موهام نم داره ماسک مو میزنم فر خوشگلی میشه وز هم نمیشه ،،هر وقت هم خواستم بر بیرون فقط جلو مو اتو میزنم  یکم روغن بدون چربی میزنم و پشت موهام فر خیلی گوگولی میشه

خدایا به داده و نداده هایت شکر....خدایا دامان تمام مادران را سبز بگرد الهی امین 

ماله من موخوره داره خیلی بدشده.دوسدارم از ته بزنم😭😭

وقتی دیدین کفتارها خوشحالی میکنن،بدونین یه شیر کشته شده...حاج قاسم، روحت شاد و راهت ادامه دار...شادی روح شهدا صلوات
منم

میگن روغن نارگیل اصل از عطاری بگیری بعد حمام وقتی موهات نم داره بزنی خوب میشه

وقتی دیدین کفتارها خوشحالی میکنن،بدونین یه شیر کشته شده...حاج قاسم، روحت شاد و راهت ادامه دار...شادی روح شهدا صلوات
روغن بدون چربی چیه از کجا می گیری

من روغن پانتن مخصوص موهای فر استفاده میکنم از وسایل لوازم ارایشی دارن .....

خدایا به داده و نداده هایت شکر....خدایا دامان تمام مادران را سبز بگرد الهی امین 

من روغن ارگان میزنم به موهام البته فقط بعضی وقتا

بقیه ی موقع ها بعد حموم میبندم، شونشون میکنم و میبافم یه ساعت بعد باز میکنم

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙