2726
عنوان

راه نرفتن کودک 21ماهه عجیب نیست..خدااااایا خودت خدایی کن😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1133 بازدید | 57 پست
جدی اخه پسرمن یه ثانیه یه چشم بهم زدن خودش مستقل نمیایسته حتما باید دسش ب جایی بند باشه

طفلکی مرد روزهای سخته. سی و دو هفته دنیا اومده کلییی سختی کشیده فقط نمیتونه بگه

همین کع می ایسته ینی مشکلی نداره. شاید یکم ترسو هم‌هست یا یکی دوبار خورده زمین و نازنازیه نمیخواد دردش بگیره🤗 نگران نباش.تو این همه سختی کشیدی ب اینجا رسوندیش اینم روش

تا تولدش ایشالا راه میره🤩🤩

عزیزم اصلا نگران نباش دختر خاله ی منم تا دوسالگی راه نمیرفت.چاردست و پاهم نمیرفت.همش نشسته بود.اصلا بهش فکر نکن خودش بزودی راه میوفته.پسرمنم تا دوسالگی یه کلمه حرف نمیزد همه میگفتن ببر دکتر اصلا اهمیت نمیدادم تا خودش قشنگ شروع کرد صحبت کردن

وقتی دیدین کفتارها خوشحالی میکنن،بدونین یه شیر کشته شده...حاج قاسم، روحت شاد و راهت ادامه دار...شادی روح شهدا صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم وقتی میتونه چهار دست وپا بره خب پاهاش مشکلی نداره ان شاء الله بچه جاری منم حدود هیجده نوزده ماهگی راه رفت یه خورده هم ضعیف بود البته دیگه بچه شما هم زود دنیا اومده پیگیر باش ولی به نظرم چیزی نیست توکل بر خدا

براش پنج تا آیة الکرسی بخون همزمان 

من شیعم،حیدر آقامه  
2728

سلام منم دخترم تو هفده ماهگی راه افتاد وقتی یازده ماهش بود بردیم از سن استخوانیش عکس گرفتیم معلوم شد سن استخوانیش از سن شناسنامه ایش پنج ماه عقب تره با ویتامین و گذاشتنش تو آفتاب  تو هفده ماهگی راه افتاد

برای همسر مهربونم  دانی از زندگی چه می خواهم ،من تو باشم پای تا سر تو زندگی گر هزار باره بود  بار دیگر تو ،بار دیگر تو ،بار دیگر تو

کار درمان رو بیار خونه عزیزم.اگه شمارش رو داری باهاش هماهنگ کن بیاد خونتون با بچه کار کنه.البته مطمئن شو بیمار نباشه یا .کارایی که کار درمان میکرد رو خودت بچت تمرین کن.اصلا استرس نداشته باش گلم.کاری هم به حرف بقیه نداشته باش

اگه از مچ دستش عکس بندازید سن استخوانیش معلوم میشه

برای همسر مهربونم  دانی از زندگی چه می خواهم ،من تو باشم پای تا سر تو زندگی گر هزار باره بود  بار دیگر تو ،بار دیگر تو ،بار دیگر تو

بچه های نارس معمولا تاخیر دارن ناراحت نباش عزیزم

بچه یگی از اقوام دو سال ونیمش بود که یهو راه افتاد اونم تاخیر حرکتی داشت اصلا نترس عزیزم

پای مرغ هم خوبه براش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
بارداری.من خیلییییی سختی کشیدم چندتا سقط دوادرمون پیاپی.دعات میکنم بسلامتی نی نی تو بغل کنی.توام بار ...

فانیلای ما هم چند تاشون هستن به صورت ارثی دیر راه میفتن .مشکلی هم ندارن.حتی دایی خودم دو سال و نیمه راه افتاده

اصلا جای نگرانی نیست

البته حق میدم مادری و دلشوره داری، منم مادرم واقعا یه چیز بچه با تاخیر بشه هزارتا فکر تو سر آدم میاد ولی جدی میگم اصلا نگران نباش که الکی خودت ناراحتی میکشی

من پدر شوهرم خیلی با بچه هام تاتی میکرد، یعنی بلندشون میکردو دستاشون رو میگرفت که راه برن، بچه هام هنوز یکسال نشده راه افتادن، پس باش تاتی کن خودت میبینی چه زودی راه میوفته

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد

گلکم نگران نباسش پسر منم دیر راه افتاد الکی ناراحت نباش فقط دستاشو بگیر تو خونه دور بده یا ی دستشو تو یکیو باباش ک ذوق کنه راه بره من اینکارو میکردم بعدش براش کفش سوتی بگیر ذوق کنه راه بره