2733
2734
عنوان

برام دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 32 پست
منم مشکل شمارو دارم ودهانه رحمم کوتاهه..منتها دکترشما توسونوی سه ماهگی بایدطول سرویکس برات مینوشت ک ...

الحمدالله خدا رو شکر وقتتون رو با چی پر میکنید دوم اینکه من توالت فرنگی اصلا عادت ندارم سوم اینکه شاغلم بدبختی دکترم ننوشته بود بی‌شعور توی سه ماه 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 
خواهرشوهرم بچه دومشه اولیم سرکلاژ کرد عزیزم خاطرت جمع با سرکلاژ جای بچه مطمئن میشه فقط یه ده روزی با ...

انشالله انشالله فقط برام دعا کنید با این خانواده شوهر که دارم تا 5تا نزایی که ول کن نیستن 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مشکل شمارو دارم ودهانه رحمم کوتاهه..منتها دکترشما توسونوی سه ماهگی بایدطول سرویکس برات مینوشت ک ...

استراحت درست حسابی یعنی چی 

الحمدالله خدا رو شکر وقتتون رو با چی پر میکنید دوم اینکه من توالت فرنگی اصلا عادت ندارم سوم اینکه شا ...

همش درازکش بودم یافیلم میدیدم یاسرم توگوشی بودیا خواب بودم...منم ازفرنگی خیلی بدم میادولی مجبوریم عزیزم.نبایداصلاب خودت فشاربیاری.یبوست اصلااااااانبایدباشی...حمام کوتاه مدت اونم نشسته بایدبری...واینکه من جات بودم استعفامیدادم.چون اینجا بچه هامیگفتن مثلا فامیلشون سرکلاژکرده رعایت نکرده بچش نارس دنیااومده منم ترسیدم الان ۵ماهه توخونه دست ب سیاه سفیدنمیزنم.

یه 
2728
استراحت درست حسابی یعنی چی 

یعنی اشپزی کارخونه تعطیل.بیشترطول روز درازکش هستم.چون نشستن و ایستادن طولانی خوب نیس...البته بعضی دکترا مثلا میگن بعد دوهفته دیگه کاراتوکن استراحت نمیخواد ولی من تحقیق کردم ه چی استراحت بیشترازاونطرف بچه بیشترمیمونه نارس دنیا نمیاد...

کلا من سپردم ب خدا...خداخودش مراقب نی نی ها هست.شماهم انشاءالله بارداری بعدی اول توکل ب خدا بعداستراحت.

یه 
یعنی اشپزی کارخونه تعطیل.بیشترطول روز درازکش هستم.چون نشستن و ایستادن طولانی خوب نیس...البته بعضی دک ...

عزیزم سلام .گلم شما بیهوش شدین یاسر؟هزینش چقدمیشه بیمارستان خصوصی؟واینکه همراه اجباریه من همراه نمیبرم به خاطر کرونا قبول میکنن

عزیزم سلام .گلم شما بیهوش شدین یاسر؟هزینش چقدمیشه بیمارستان خصوصی؟واینکه همراه اجباریه من همراه نمیب ...

عزیزم من هنوز زایمان نکردم...واسه هزینه هم بستگی داره ب بیمارستانی ک میره ولی سزارین ازاد ۶ب بالا درمیاد

یه 
2738
عزیزم منم تهرانم.سرکلاژوپرسیدم

اهان😁حدودیک و پونصدهزینه عمل شد ب علاوه وسایل اتاق عمل و کیف بیمارستانو ...

بله بیهوشم کردن ولی تایم عمل خیلی کوتاهه بیهوشیش سبکه.

من ۵ماه پیش انجام دادم.همراه هم بردم.باوضعیت الان نمیدونم بزنگ بیمارستانی ک میخوای بری بپرس

یه 
2706