2726
عنوان

توروخدا هرکی تاپیکو میخونه جواب بده

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 60 پست
مرسی عزیززززم از راهنماییت ،اره اینم تبش ۳۹  اگ این مریضی کوفتی نبود انقد نگران نمیشدم شایدم د ...

اول زنگ بزن پدرش بعدم با 4030 تماس بگیر تب سنج هم پیشت باشه تند تند تبش و بگیر انشالله به حق 6 ماهه حسین اتفاقی نمی افته انشالله دندان درمیاره تبش از اونه

خدایا بابت همه چیز شکرت😙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تو این شرایط کجا ببرمش میتررسم بیمارستانا همه کرونایی دارن

اگه حالش بد بود ببر مطب بيمارستان نبر 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
عزیزم شربت پروفن ی قاشق چای خوری بده هر شش ساعت وسطش اگه تب پایین نیومد شیاف بزار و اینکه درسته پایی ...

اره دقیقا گفت ویروووسیه،بچه گوله اتیش بود،منم اول مقاومت کردم نبرم دکتر،بخاطر شرایط بد بیمارستانا

دیگ دیدم بچه داره میسووزه،انقد داغ ک بغلم میسوخت،بردمش دکتر،دکتر دعوا کرد چرا دیر اوردی

همیشه خودم تبشو کنترل میکردم با شیاف،ولی ایندفعه اصلا شیاف تاثیر نداشت،پروفن نداشتم

خودمم شهرستان،شوهرم تهران

پاشویه کن میگن سرکه و نمک تو اب باشه خوبه  گلوش و با ردغن زیتون اروم اروم ماساژ بده خیلی ارومش ...

پاشوویه کردم،مقطعی میومد پایین باز میکشید بالا

اصلا این بش فرق میکرد با تبای قبلیش،دکتر گفت ویروسیه

اول زنگ بزن پدرش بعدم با 4030 تماس بگیر تب سنج هم پیشت باشه تند تند تبش و بگیر انشالله به حق 6 ماهه ...

مرسی عزیززززززم ممنوونم از دعای قشنگت

ان شالله هیچ مادری ،حتی کافرم باشه درد کشیدن بچشو نبینه ب حق علی

اره دقیقا گفت ویروووسیه،بچه گوله اتیش بود،منم اول مقاومت کردم نبرم دکتر،بخاطر شرایط بد بیمارستانا د ...

پروفن خیلیییی تاثیرش بیشتراز استا هست و خیالت راحت خوب میشه بعد۴۸ساعت

2706