2726
نمیشه گلم شوهرم یک سال و نیم تحت ارولوژی بود واریکوسلشم عمل کرد ولی متاسفانه ضعیف تر از قبل هم شد&nb ...

اخی چ شرایط سختی 

منم یکسال و خوردی هست اقدامم تنبلی تخمدان دارم فولیکولم زیر هشت هست ماه قبل ی دونه18و15داشتم م باردارنشدم.. همسرم هنوز ازمایش نداده. خودم ویتاگنوس خوردم ده روز. بعد یکسال ک فولیکولم رشد نمیکرد ریز و ریزتر میشد یهو ماه قبل رفت بالا.. میگن واسه اسپرم ضعیف هم خوبه مردا بخورن.. گرده درخت نخل هم با عسل طبیعی و سیاهدونه و مغز ها مخصوصا گردو خیلی خوبه... شیرموز خرما یا گردو.. اب هویج. 

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20
اخی چ شرایط سختی  منم یکسال و خوردی هست اقدامم تنبلی تخمدان دارم فولیکولم زیر هشت هست ماه قبل ...

۳ نا دکتر طب سنتی خوب رفتیم اصلا حواب نمیده 

هر چیزی ک فکرشو کنی خورده 

خدا کنه حداقل با آی وی اف ب آرزوم برسم 

میگن مشگل همسرم مادرزادیه بیضش کلسیم تولید میکنه اسپرم سالم و از بین میبره 😔 گفتن جنین اهدایی اونم جفتمون ب این کار راضی نیستیم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳ نا دکتر طب سنتی خوب رفتیم اصلا حواب نمیده  هر چیزی ک فکرشو کنی خورده  خدا کنه حداقل با ...

اخییی امیدوارم معجزه بشه و خوب بشید خیلی سخته من خودم توی این یکسال هیلی گریه کردم و ناراحتم و زجر کشیدم امیدوارم شما زود مادربشیدو از دکتر رفتن فارغ بشید منم کارم ب این چیزا نکشه ن پولشو دارم ن طاقتشووو

2728
اخییی امیدوارم معجزه بشه و خوب بشید خیلی سخته من خودم توی این یکسال هیلی گریه کردم و ناراحتم و زجر ک ...

مرسی عزیز دلم آن شاءالله بزودی دامن شما هم سبز بشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
مرسی عزیز دلم آن شاءالله بزودی دامن شما هم سبز بشه

قربونت.. انشالله بزودی خبر بارداری طبیعیت رو بشنوی گلم... بهم خبرشو بده نتیجه هرچی شد

قربونت.. انشالله بزودی خبر بارداری طبیعیت رو بشنوی گلم... بهم خبرشو بده نتیجه هرچی شد

ان شاءالله😘 چشم گلم