2737
2739
عنوان

مدرسه دبیرستان دخترانه خیابان بهارستان جم بوشهر

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 21 پست
اره یکیش رو از قبل داشتیم  این خیابون بهارستانیه هم دیگه آخرهای ساختشه، ولی هنوزم دو دل ام واسه ...

ن گلم منم مهاجرم از اصفهان.. الان یادم اومد خیابون بهارستان ک میگی اره جاش خوبه ولی دبیرستان ندیدم داخلش.. ی روستا هم داره ب اسم بهارستان ک تازگیا شهر شده اونجا رو ک نمیگی؟ ن؟ 

هر بار این درو محکم ببند برو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزان منشهرک پردیسم تو خود شهر نیستم ولی تموم خریدامون تو شهره...شهر جم شهره خوبیه من الان ۶ ساله اینجام..خدایی بد ندیدم بلاخره شهر بزرگ یه چیز دیگس ولی شهر خوبیه هممون بخاطر شوهرا اومدیم من باشم کنار خونوادا و شوهرم بودن و ترجیح میدم..رلوار بهارستانم جاش بد نیس خوبه.کلا کوچیکه همه جاش خوبه تقریبا دبیرستانم من ندیدم یا شاید دقت نکردم حتما داره

برای عاشقانه هایم با تو،چهار شاعر نیاز دارم❤
2731
سختتون نیس دور از خانواده؟ من که فکرش که میکنم میخام دیوونه بشم 

نه خیلی منم شیرازم خوبیش اینه نزدیکه مدام میریم میایم.شهر خوبیه..می ارزه به کنار همسرت بودن ..نزدیکه به عسلویه و کنگان میری اخر هفته ها دریا کنگانو میبینی میشه خودتو مشغول کنی اگه یکم تحمل داشته باشی

برای عاشقانه هایم با تو،چهار شاعر نیاز دارم❤

سلام دوستان خوبید من یکسال جم هستم خیابان فرمانداری معلم دخترم مدرسه فاطمه زهرا کلاس پنجم

از الان فکر راهنمایی هستم 

مدرسه خدیجه کبری چطور مدرسه ای هست؟ 

مدرسه راهنمایی دولتی خوب سراغ دارید