2410
2553

سلام دوستان، من تازه عضو شدم، میخواستم بدونم کسی هست که بدونه مدرسه دبیرستان دخترانه  خیابان بهارستان جم کجاس و چه جوریه؟؟ من میخام عروسی کنم بیام اونجا و مدرسه نزدیک سراغ ندارم لطفااااا کمک کنین 

تعداد رای : 4
نظرسنجی
1
1
25%
2
3
75%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
شما که جم هستی میتونید راهنمایی ام کنید؟؟ اصلا خیابان بهارستان ب درد زندگی میخوره؟؟ 😂 

عزیزم من زیاد خیابوناشو نمیشناسم چون تند تند بلوار کشی میکنن اسم میزارن رو خیابونا.. ولی در مجموع شهر خوبیه. دبیرستاناشم محیطشون خوبه از کدوم شهر میخای بیای؟ 

هر بار این درو محکم ببند برو
عزیزم من زیاد خیابوناشو نمیشناسم چون تند تند بلوار کشی میکنن اسم میزارن رو خیابونا.. ولی در مجموع شه ...

از شهر جهرم میخام بیام استان فارس ، ما اونجا دو تا خونه داریم، اما من محله هاشون رو نمیشناسم، و آشنایی ندارم، واسه همین نمیدونم چیکار کنم و حتی نمیدونم دبیرستان هاش کجاست 

از شهر جهرم میخام بیام استان فارس ، ما اونجا دو تا خونه داریم، اما من محله هاشون رو نمیشناسم، و آشنا ...

بسلامتی... ماشاله صابخونه ای پس.. من با وجود دوازده سال زندگی نمیشناسم محله هاشو ولی شهر امن و ارومیه.. خونه هارو شوهرت خریده دوتاشو؟ 

هر بار این درو محکم ببند برو
بسلامتی... ماشاله صابخونه ای پس.. من با وجود دوازده سال زندگی نمیشناسم محله هاشو ولی شهر امن و ارومی ...

اره یکیش رو از قبل داشتیم  این خیابون بهارستانیه هم دیگه آخرهای ساختشه، ولی هنوزم دو دل ام واسه اومدن، و همش میگم توی شهر خودمون بمونیم، همسرم الان نزدیک 10 ساله که توی شرکت اونجا  کار میکنه، شما از اول ساکن اونجا بودید یا مهاجرت کردید؟ 

2706