2726

یادم میاد سال ۹۲ یه کاربری این تاپیکو زده بود اسمش ناهید مامان ادرین بود تااااا سال ۹۶ این تاپیک ادامه داشت دیگ صفحه هاش از ۵۰۰ هم رد شده بود. بیاین یکم بگیم بخندیم روحیمون عوض شه بابا از کار و زندگی افتادیم. حداقل شاد بمونیم. من خیلی دارما اما یادم نمیاد الان شما بگین تا من یادم بیاد. 

میخاستم از این امضا باحالای طولانی با کلی شکلک عجق وجق بزارم از اونا که ادم درگیرش میشه تا اخرش بخونه عاماااا مشکل اینجاست بلد نیستم چیزای باحال از خودم درارم همینکه خودم باحالم بسمه  کاربر جدید نیستم. عاشقتونم❤ میشه واسه رسیدن به آرزو هام دعام کنید.  وقتی تو امضاتون صلوات میبینم میفرستم منتها حالشو ندارم بگم که فرستادم🌼🌼🌼🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دیروز تو همین سایت یه بنده خدایی سوتیه بدی داده بود😂😂😂😂فقط نخواین بازش کنم دیگه😑

بازش کن بازش کننننننن؟؟؟؟

میخاستم از این امضا باحالای طولانی با کلی شکلک عجق وجق بزارم از اونا که ادم درگیرش میشه تا اخرش بخونه عاماااا مشکل اینجاست بلد نیستم چیزای باحال از خودم درارم همینکه خودم باحالم بسمه  کاربر جدید نیستم. عاشقتونم❤ میشه واسه رسیدن به آرزو هام دعام کنید.  وقتی تو امضاتون صلوات میبینم میفرستم منتها حالشو ندارم بگم که فرستادم🌼🌼🌼🌼
تاپیک زده بود بیاین از هر غذایی که عکسشو دارین بزارین (ع) عکسو جا انداخته بود😂

عجببببب سوتی خفتیییی😂😂😂😂😂