2726
عنوان

برای خرید پلوپز راهنماییم می کنید؟

109 بازدید | 14 پست

میگم پلوپزهایی که شبیه تصویر اول هستن رو نمیشه بهشون تایم داد تو یک زمان مشخص  خودشون شروع به پخت کنن؟حتما باید مدل تصویر دومی باشه برای اینکه خودش تایم شروع رو داشته باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من فلر دارم مدلش شبیه دومیه خیلی راحته خودش میپزه میره رو گرم کن خونه نیستی میتونی بذاری بعدا خودش شروع به پخت میکنه ماست بند و سوپ پز و کیک پز داره خیلی راحتم یعنی پلوپز و هواپزم نباشه آشپزی برام مصیبته

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

دومی مدل جدید پارس خزر من با کلی تحقیق برای جهیزیم خریدمش کلی برنامه و قابلیت داره میشه بهش تایم داد ، غذا رو گرم نگهمیداره، انواع ته دیگ داره و نکته ای که همه ی فروشنده ها بهم گفتن این بود که پلو پز های خارجی ته دیگ نمیبندن فقط به برنج حالت قالبی میدن من همه ی وسیله هام مولینکس گرفتم فقط ساندویچ ساز و پلوپزم پارس خزر گرفتم 

من فلر دارم مدلش شبیه دومیه خیلی راحته خودش میپزه میره رو گرم کن خونه نیستی میتونی بذاری بعدا خودش ش ...

عزیزم مدلش رو میتونی بگی دقیقا چیه؟

و اینکه ما دونفریم و مهمونم نداریم،چندنفره بگیرم؟

دومی مدل جدید پارس خزر من با کلی تحقیق برای جهیزیم خریدمش کلی برنامه و قابلیت داره میشه بهش تایم داد ...

دقیقا همین مدل رو خریدین عزیزم؟

چندنفره بگیرم برا دونفر؟

دقیقا همین مدل رو خریدین عزیزم؟ چندنفره بگیرم برا دونفر؟

بله دقیقا خودش ، من هشت نفره گرفتم چون خانوادگی همه ته دیگ دوست دارن و تو مهمونی حداقل  باید یه دیس برنج این مدلی باشه اما کمترینش چهار نفری که فکر میکنم  برای دو نفر  خوب باشه 

عزیزم مدلش رو میتونی بگی دقیقا چیه؟ و اینکه ما دونفریم و مهمونم نداریم،چندنفره بگیرم؟

من اولش اندازه بزرگ داشتم ده نفره ولی دیدم اصلا به دردم نمیخوره ۴ نقریشو خریدم یه گزینه پخت برای مقدار کمم داره که یه پیمانه رو هم میپزه بذار بفرستم عکسشو

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
عزیزم مدلش رو میتونی بگی دقیقا چیه؟ و اینکه ما دونفریم و مهمونم نداریم،چندنفره بگیرم؟

Rc97sd

2706