1711
1707

خب بسم الله شروع کنین😂

@دفنه77    

@یارن    

@ته_دیگ_ماکارونی_ام۹۸‍ 

@لیوان_در_گونی_برنج

@دخترحاجی_عاقا

@کفش_پاشنه_فلزی‍ 

@لوبیاپلوباسالادشیراز    

بچها بیاین😘😘😘

💗خدایا یکی سیب خورداومدیم این دنیا حالا یکی خفاش خورده باید برگردیم اون دنیا   یه زمان میگفتن اگه دستتون رو کردید تو دماغتون برید دستتونو بشوریدالان میگن دستتونو بشورید بعد بکنید تو دماغتون 😂یادش بخیر یه زمانی عطسه میکردیم میگفتن عافیت باشه الان عطسه کنی از خونه میندازنت بیرون🤣🤣🔷توالت بودم.. بابام در زد منم سرفه کردم که بفهمه کسی تو توالته؛ درو از اونور قفل کرد الانم از زیر در داره گاز آمونیاک میده تو!!😱🤣😂😰😬🔷اونایی که ماسک فیلتردار زدن یه جورایی به آدم نگاه میکنن که انگار پشت مازاراتی نشستن😜😉🔷مادرم انقد با وایتکس خونه رو ضدعفونی کرده که هر نفسی که میکشم میکروبای بدنم سه بار میگن: یا قاضی الحاجات😂😂😂😂😂😂😂

عه چرا آبی،نشدن😐

💗خدایا یکی سیب خورداومدیم این دنیا حالا یکی خفاش خورده باید برگردیم اون دنیا   یه زمان میگفتن اگه دستتون رو کردید تو دماغتون برید دستتونو بشوریدالان میگن دستتونو بشورید بعد بکنید تو دماغتون 😂یادش بخیر یه زمانی عطسه میکردیم میگفتن عافیت باشه الان عطسه کنی از خونه میندازنت بیرون🤣🤣🔷توالت بودم.. بابام در زد منم سرفه کردم که بفهمه کسی تو توالته؛ درو از اونور قفل کرد الانم از زیر در داره گاز آمونیاک میده تو!!😱🤣😂😰😬🔷اونایی که ماسک فیلتردار زدن یه جورایی به آدم نگاه میکنن که انگار پشت مازاراتی نشستن😜😉🔷مادرم انقد با وایتکس خونه رو ضدعفونی کرده که هر نفسی که میکشم میکروبای بدنم سه بار میگن: یا قاضی الحاجات😂😂😂😂😂😂😂

@نگار   😑

عاشقِ تنهایی☘🐾عاشقِ رعدوبرق⛈متاسفانه هنوز نتونستم ب اون درجه ای برسم که  مذهَبی و مُحَجَبِهباشم چ بسا خیلیم شیطونو سر به هَوام😁✋ولی یه عشق و علاقه و ارادت خاصی نسبت به شهدا و امام خمینی(ره)،امام خامنه ای(مدظله تعالی) وعلی الخصوص حاج قاسم(رضوان الله علیه) دارم❤🇮🇷ک خدارو شاکرم ک محبت همچین عزیزانی رو در دل من گذاشته😍آها راستی یه چیز دیگه؛دینِ اسلامکامله ولی من نیستم پس معایبِ من رو ب دینم نسبت ندین🤠اگر از کامنت من و برخورد من ناراحت و رنجیده و آزرده خاطر شدین منو ب بزرگی خودتون عفو کنین✋❤میدونی؛هیشکی کامل نیس منم اخلاقِ بد دارم ...ب امید روزی ک کنترل رو وردارم  بزنم شبکه خبر زیر نویس خبر فوری نوشته باشه که🔴مهدیِ فاطمه ظهور کرد🔴#شهیدِ گمنام؛راستی هنوز مادرِ پیرت تو خونه منتظره چرا اینجا خابیدی؟؟؟ راستی مادر نصف شبا با گریه از خواب میپره چرا اینجا خابیدی ؟؟راستی بابات چن ساله دق مرگ شدو عمرش سر اومد خدا رحمتش کنه😔راستی کسی نیس مادرو حتی یه دکتر ببره چرا اینجا خوابیدی ؟؟شهید گمنام خودم میدوونم شرمنده ی پلاکتم😔💔 مدیون اشک فرزندِ بی پناهتم💔حق داری هر چی بگی ...تازه دارم کنار قبرت فکر دقایق میکنم💔 به روم نیار گلایه هاتو خودم دارم دق میکنم😢💔 باشه دیگه کلِ وَصیتات رو اجرا میکنم توفقط غصه نخور 😢باشه دیگه دعا برا یوسف زهرا میکنم تو فقط غصه نخور😢 باشه دیگه کاری برا غوغای محشر میکنم تو فقط غصه نخور💔باشه دیگه فکری برا اشکایِ رهبر میکنم😢✔ تو فقط غصه نخور✔#شهیدِ گمنام🇮🇷💔😢

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

اوه اوه😂😂

اول از همه برا حاجت دخترم دعا کنین عزیزان   یه بار معلممون گفت بنویس قسطنتنیه منم نوشتم قغسثصتطنتطنیهححاااالم از این بهتر نمیشه حالاکه نیستی😛😛 دیگه قسمت هرچی باشه به تو مربوط نیس    وای چقده مستم من🌷 خاک تو سر دو تا دوست پسرای قبلیم    
1713

@لیوان_در_گونی_برنج‍ 

بیا عزیزم

1716

اونی ک جوش پشتشو میکند و میخورد😭😭😭😭😭😭هنوز اون ادم سابق نشدم من😖😖😖😖

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

هلاک تگ کردنت شدم 

@ته_دیگ_ماکارونی_ام۹۸    

@لیوان_در_گونی_برنج    

@کفش_پاشنه_فلزی    

اگه یه روزی نوم تو، تو گوش من صدا کنه دوباره باز غمت بیاد که منو مبتلا کنه به دل میگم کاریش نباشه بذاره درد تو دوا شه بره توی تموم جونم که باز برات آواز بخوونم

از میمون ساریتا  تا  کبودی چشم فاخته  تا  هووی فاخته  تا  وقیح و آلبومش  تا  ثمین  

همه شون عجیب بودن 🙄🤪

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1709

یه زنه بود تاپیک زد که بیاین تشویقم کنین زن دوم یکی بشم

کاربر قدیمی هستم، به سری عقده ای گزارش زدن ترکید😒نظرمو دوس نداری نخون 😑این نی نی یار ها هم نباید واسه هر گزارشی یکیو بترکونن شاید یه سریا سادیسم دارن الکی گزارش میزنن، اصلا اگه کسی از من و نظراتم خوشش نمیاد جمع کنه از اینجا بره، مرسی اه😳
منم صدا کن تا بیام 😂

باشه عزیزم😂😂😂

نخودو بگین بچه ها😂

نخود چیه جریانش

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1712