2726
عنوان

سونو ان تی.اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 1444 بازدید | 72 پست
کجای رحمته .

پایینه.متمایل ب راسته

اینو از الان میگما.ک یکم سمت راستم بزرگ تره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصفهانیا خوابیدین؟

خصوصی برو من خواهر شوهرم میخواست بره عسگریه زنگ زد گفتن نیا اینجا الودس زهرای مرضیه و امین هم الودس ....فقط خصوصی برو

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2728
خصوصی برو من خواهر شوهرم میخواست بره عسگریه زنگ زد گفتن نیا اینجا الودس زهرای مرضیه و امین هم الودس ...

خصوصی رفتم

بیمارستان ک عمرا برم ولی جتسیتو نگفت رفتم پیش نشاط فر

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من 13 هفته و دو روز رفتم گفت آلت تناسلیش تشکیل نشدههه...

نینیت دختره؟ سونو گفت؟

ایشالله ک پسره عزیزم 🤩🤩💙💙

ممنون.واسم دعا کن.ته دلم، دلم میخواد پسر باشه

ویارچیزی نداری از اون بفهمی جنسیت رو؟

ن.تهوع ک ندارم.بزاق دهانم از ۲ماهگی زیاد شد.دلم میخواد تمبر هندی بخورم چون شوره.با غذام‌خیارشور میخورم.شیرینی اصلا سمتش نمیرم

صورتو هیکلم همونه .هیچ فرقی نکردم.یکم شکم درآوردم.

هوس غذای خاصی هم نمیکنم.دلم فست فود میخواد قبل بارداریم همین جور بودم

ن.تهوع ک ندارم.بزاق دهانم از ۲ماهگی زیاد شد.دلم میخواد تمبر هندی بخورم چون شوره.با غذام‌خیارشور میخو ...

وای منممممم .. منم خیارشور و خیار و دوغ چون نمک داره میخووووردم و میخوووورم خخخخ .

منم تهوع نداشتم ولی وحشتناک جوش میزدم 

اندوه بزرگی ست زمانیکه نباشی
وای منممممم .. منم خیارشور و خیار و دوغ چون نمک داره میخووووردم و میخوووورم خخخخ . منم تهوع نداشتم ...

تو سونو رفتی؟دختره نینی؟

من جوش نمیزنم

طبق جدول چینی ک زده پسر ولی خب صددرصد ک نیس

تو سونو رفتی؟دختره نینی؟ من جوش نمیزنم طبق جدول چینی ک زده پسر ولی خب صددرصد ک نیس

اره عزیزم من انومالی هم رفتم 

نه پسره ... 

هفته ۱۲ گفتن هفته ۱۸امم همون بود ... 

اندوه بزرگی ست زمانیکه نباشی
2706