2726
عنوان

تغذیه کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 114 بازدید | 21 پست
نه پسر منن غذای سفره میخوره ولی مثلا شاید سه ماهه لب به تخم مرغ نزده عوق می زنه هر چند وقت یه بار از ...

املت یا کوکو سیب زمینی میخوره ؟ 

تخم مرغ رو ترکیب کن با چیزهایی که دوست داره. خیلی حساس نباش. وزنش عالیه. نگرانیت نمیدونم برای چیه . دختر من گاهی دو وعده پشت ام نمیخوره منم بهش اصرار نمیکنم ولی یکدفعه عصرونه یا شام جبران میکنه. الان تو سنی نیستن که راه بری غذا دهنشون بگذاری. 

سفره رو پهن کن و همتون سر سفره باشید و بگذار بشینه بخوره. سر تایم هم سفره رو جمع کن. دو روز گشنه بمونه یاد میگیره سری بعد بشینه سر سفره و به موقع خودش رو سیر کنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال ازت داشتم عزیزم بیس روز پیش قرص اوژانسی خوردم بعد از چن روز لکه بینی داشتم .حالا یه هفتس شبا ...

بعد از خوردن قرص پریود نشدی؟ به موعد قبلیت چند روز مونده؟ امکانش هست خیلی وقتا قرص اثر نمیکنه. بار قبل کی اورژانسی خوردی؟

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
املت یا کوکو سیب زمینی میخوره ؟  تخم مرغ رو ترکیب کن با چیزهایی که دوست داره. خیلی حساس نباش. ...

چرا کوکو دوس داره. نمیدونم انگار وسواسی شدم همش میگم قدش کوتاهه اگر غذا نخوره هوشش کم میشه و...

یادم نیس خودم کی از غذا خوردن با آرامش لذت بردم همش دنبال این بچم

2728
بیستم اون ماهه پیش پریود بودم  .تنبلی تخمدان دارم پریودام مرتب نیس .به نظرت سردرد میتونه نشانه ...

واللا من که سر درد از علایمم نبود دلدرد پریودی و کمر درد و گرفتگی عضلات رحم و سرگیجه از علایمم بود. به نظرم سردرد از عوارض قرصص هورمونات به هم ریخته انشالله که نیستی استرس نداشته باش