2726
عنوان

تغذیه کودک

114 بازدید | 21 پست

مامانا بیاین با هم غذاهی مفید و خوشمزه برای کودکان ۲ تا ۳ سال رو به اشتراک بزاریم من پسرم ۲ سالش و واقعا نمیدونم چه تنوعی به غذاش بدم خیلیم بد غذاس

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
منم دخترم دوسالو چهار ماهشه بشدت بد غذاس .فقط شیر میخوره غذاهم فقط عدس پلو .سیب زمینی ماکارونی شکلی ...

خوبه باز شیر میخوره من از وقتی پسرمو از شیر گرفتم دیگه با لیوان خیلی کم میخوره. پسرم ۲۳ ماهشه و وزنش ۱۲.۵ حدودا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر من یازده کیلوه.از دستش کلافه شدم

من با هزار مکافات یه لقمه بهش میدم فقط عاشق سیب زمینی سرخکردس که اونم نمیتونم هر روز بدن به خاطر ضررش خداییش داغونم کرده تو این دو سال

دختر من سه سال و نیمه. 

شوید پلو با تن ماهی / استامبولی / آبگوشت / چلو گوشت / کوکو سیب زمینی / حلیم / و خیلی غذاهای دیگه رو دوست داره. وزن بچه هاتون خوبه دختر من 13.500 هست. و هر چی ما میخوریم میخوره. مگه شما غذای جدا میپزید. 

برای مثال امروز ناهار جوجه کباب با برنج خورد ،

شام خودمون نمیخوریم واسه دخترم املت درست کردم.

شما پسرتون رو‌از پوشک گرفتید؟؟ من روزا پوشکش نمیکنم‌ولی شبا خودشو خیس میکنه

نه حس میکنم زوده الان ولی خیلی دوس دارم بگیرم. به نظرتون ۲۳ ماه زود نیس؟ کامل حرف میزنه

دختر من سه سال و نیمه.  شوید پلو با تن ماهی / استامبولی / آبگوشت / چلو گوشت / کوکو سیب زمینی / ...

نه پسر منن غذای سفره میخوره ولی مثلا شاید سه ماهه لب به تخم مرغ نزده عوق می زنه هر چند وقت یه بار از یه غذا متنفر میشه

2706