2733
2734
عنوان

سوال خصوصی

175 بازدید | 18 پست

من دیشب تو خواب ارگاسم شدم ولی حین ارگاسم رحمم درد میکرد انگار بهش فشار میومد .دلیلش چی میتونه باشه؟ ارگاسم تو خواب رو قبلا تجربه کردم . تا حالا اینطوری نشده بودم .مسخره نکنینا ممکنه حامله باشم؟ اخه احتمال حاملگی دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
یعنی ما دخترام تو خواب ارگاسم میشیم؟😳😳😳😳😳😳

عاره😂ولی ما ک نشدیم😑😐😶

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
چه جالب من نمیدونستم 😂😂😂😂 یعنی فقط زنا اینجور میشن یا ما دخترام میشیم؟؟؟ وای اولین بارم بود ای ...

دخترام.میشن

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2706