1735
1793

الان شنیدم ازت

زومبا کارم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم از عربی و سالسا تا هر چی دلت بخواد 💃 خیاطم 👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 هیچوقت زندگی با تو که بهترینمی برام عادی نیس و نمیشه چون ما دو تا خاصیم پس زندگیمونم خاصه 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 من +تو = ما نمیشود محشر میشود عشق جانم 🥰😘😃😄 من کنارت ارامش دارم تو در کنار من یه عشق مخصوص. من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805

من سند ندارم  ولی خیلی شنیدم

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر

عمراااا درست باشه 😒😒😒کی همچین چیزیو گفته فقط قراان🎈😒😡😡

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈سال به سال از تعداد اونایی که میگن :چرا روزه نمیری؟!  کم میشه و به تعداد اونایی که میگن :چرا روزه میری؟؟؟ افزوده میشه...😒😒😒فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐باهمینحس ششم کردناتون الان توی جهان سومیم یکم تحقیق و مطالعه کنید ببینید اصلا حس ششم چیه 🤔 خجالت نمیکشید؟ واقعا متاسفم😐من دخترم دختررر بادکنکککک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈😐🤔🤔🤔گروه چالش لاغری داریم هرکی میخواد عضو بشه و مانکن بشه داخل تامیکم بنویسه ادرس بدم😍😍فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍😍😍🎈❤                    الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤

نمیدونم ولی اگه واقعا بوده باید بگم خاک برسر بدسلیقم ....

نازایی دارم واسه اینکه خدا زودتر دامنمو سبز کنه و گره های زندگیمم بازبشه یه صلوات مهمونم کنید .😘 هرکسی هم درمورد ای وی اف چیزی میدونه کمکم کنه همین روزها سیکلم شروع میشه و دلم میخواد با کمک های شما ودعاهای خیرتون با دفعه اول بارداربشم 

الان از تو شنیدم

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1771

عالم ذر یا الست وجود داره

ولی اینکه ما  خانواده مونو  معین میکنیم سندیت نداره ! 

ولی اون عالم ، عالمی ک  خدا با انسان  عهد میبنده  و از انسان   الست بربکم  پرسیده شده

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1794
1718