1874
2075
عنوان

خانومای باردار میشه بیاین

123 بازدید | 28 پست

من تو هفته نه هستم 

تا دیشب باید شیاف پروژسترون میزاشتم

امروز از ظهر کمر درد و یکم دل درد دارم

طبیعیه؟؟؟ 

امروز ظهر ۲ ساعتم گریه کردم البته

اره طبیعیه عزیزم

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073

علت شیافت چی بوده ؟

لکه بیتی ؟هماتوم ؟جفت پایین ؟

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه یک صلوات برای سلامتی بچه هام بفرستید؟ممنون میشم😍♥️...تیکرم تاریخ تولد بچه هام هست 🥰♥️
2050
2082

من هفته نهم دقیقا کمر درد زیر دلم می گرفت ول میکرد چون سابقه سقط داشتم ترسیدم گریه کردم تا صبح رفتم سنو خداروشکر همه چی خوب بود علت درد گفت اولا طبیعی دوما چون عفونت اداری دارم برا همونه

برا سلامتی دخترم دعا کنید سنگ کلیه داره زودی رفع بشه منم براتون دعا میکنم 
اخه دکتر گفت ۴-۵ روز بزار

بهش بگو دردم ادامه داره میگه بازم بزار

پروژسترون ضرری نداره، من تو ۴ماهگی بازم دردم عود کرد دکتر گفت هر وقت درد داشتی بزار چون پروژسترون ضرری نداره 

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
من هفته نهم دقیقا کمر درد زیر دلم می گرفت ول میکرد چون سابقه سقط داشتم ترسیدم گریه کردم تا صبح رفتم ...

اها من نمیدونم چون الان عفونت دارم یا نه چون همش اون شیاف پروژسترون تو کل روز میاد بیرون

1718