2733
2739
عنوان

اونایی که زایمان طبیعی کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 25 پست
منم دخترم سه سال زايمان طبيعي كردم چند وقت پيش متوجه گوشت أضافه شدم ميخام برم دكتر ي جوريه

ببخشید ک این ریپلای کردم 

شما از زایمان طبیعی راضی هستین؟ اگ برگردین ب عقب سزارین میکنی یا طبیعی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از زایمان طبیعی راضی هستی  هیچ وقت پشیمون نشدی ک کاش سزارین میکردی ؟ اعتماد بنفست رو بعد زایم ...

نه خیلی راضیم به شدت از سزارین میترسم 

من دو قلو دوست دارم داشته باشم ولی به خاطر سزارین میترسم 

حجاب مانند اولین خاكریز جبهه است كه دشمن برای تصرف سرزمینی حتماً ‌باید اول آن را بگیرد (شهید مطهری)
ببخشید واژن ب حالت قبلش برمیگرده یا ن؟

اره من مشکلی ندارم و نداشتم نمیدونم این چی بود دلم نمیخواد برم دکتر از معاینه بدم میاد

حجاب مانند اولین خاكریز جبهه است كه دشمن برای تصرف سرزمینی حتماً ‌باید اول آن را بگیرد (شهید مطهری)
2731
ببخشید ک این ریپلای کردم  شما از زایمان طبیعی راضی هستین؟ اگ برگردین ب عقب سزارین میکنی یا طبی ...

معلومه که طبیعی خیلی هم راضی هستم

اره من مشکلی ندارم و نداشتم نمیدونم این چی بود دلم نمیخواد برم دکتر از معاینه بدم میاد

خوداروشکر .اهان .چون من برا زایمانم طبیعی دوس دارم ولی ی کیلیپایی دیدم ک ترسیدم.مامانم هم سزارین داشته هم طبیعی .میگه اگ بچه اولم سزارین بودم دوتایه دیگرو نمیاوردم

عاشقتم پرنسایه من😙
خوداروشکر .اهان .چون من برا زایمانم طبیعی دوس دارم ولی ی کیلیپایی دیدم ک ترسیدم.مامانم هم سزارین داش ...

اکثرا اونایی که کلیپ و...میبینن میترسن سعی کن اصلا نبینی چون فایده ای نداره من بعد دوتا هنوز جرات نکردم ببینم به حرف و خاطره اونایی که زایمان سختی داشتن هم اصلا توجه نکن همه مثل هم نیستن

تغذیه هم مهمه گرمیجات خوردن پیاده روی کردن نخوردن گوشت شتر و...

اکثرا اونایی که کلیپ و...میبینن میترسن سعی کن اصلا نبینی چون فایده ای نداره من بعد دوتا هنوز جرات نک ...

عاره خیلی کارم اشتباهه.از چ ماهی باید پیادرویی کرد؟

عاشقتم پرنسایه من😙
2738
عاره خیلی کارم اشتباهه.از چ ماهی باید پیادرویی کرد؟

میگن تو کل بارداری کمی داشته باشین ولی از ماه اخر و هفته۳۷ بیشتر روزی سه تا۲۰دقیقه

ببخشید ک این ریپلای کردم  شما از زایمان طبیعی راضی هستین؟ اگ برگردین ب عقب سزارین میکنی یا طبی ...

من چون تو همون بيمارستان عمل زيبايي انجام دادم اره راضي بودم درست چند ساعت درد كشيدم اما بعدش زياد اذيت نشدم دختر من بستري بود بعد زايمان ميرفتم و ميومدم 

واسه همين اين چيزاش خوب بود