2733
2734

چندوقته میخوام بیخیال غصه بشم نمیشه 😞امروز عصر به شوهرم گفتم بیا باماشین بریم یکم دور بزنیم دلم گرفته گفت نه بابا ماشین بیرون نمیبرم بااینکه هرروز میبره یک دوری میزنه .خلاصه دیگه هیچی نگفتم بعد رفتنش یه ساعت بعد دیدم استوری گذاشتو توماشین داشت میگشت بعد صدای رفیقاشم شنیدم که یکیشم متاشفانه پسرخالمه دست برنمیداره خیلی دلم گرفت😭خسته شدم دیگه ..الانم همش داره با اونا چت میکنه کم اوردم😭رفتم زیردوش خیلی زارزدم..الهی خیرنبینن😭اصلانتونستم باهاش وقتی اومد مثل ظهر بگم بخندم 😞😞 بعدم اونم شوخی میکرد زیاد محل نمیدادم گفت بزن سریال فاصله ها من داشتم کودک شو میدیدم بعد گفت فقط بخاطر سریالشه ک شبا زودنیام چندوقته وگرنه تادوازده نمیام گاهی این حرفارو تکرار میکنه 😭بعدم رفتم حموم شام نخوردم 

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دردش چیه

دوستاش دست ازسرش برنمیدارن اینم از خداشه .دلم گرفته

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2731

این حجم از بی توجهی سخته....عصر دلم گرفته بود رفتیم ی دور زدیم و برگشتیم خونه ولی بخدااا باورت میشه دلم باز نشد😑

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر

چه آدم های بدجنسی پیدا میشن؟!

آخه تو که دنبال دوست رفیقی چرا ازدواج‌میکنی دختر مردم رو افسرده میکنی اه...

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
2738
خوب کردی سر سنگین باش تا بیاد منت کشی 

تاکی😭😭میدونه متنفرم از اونا بخاطرم حاضرنیست ردشون کنه و بپیچونه.

این حجم از بی توجهی سخته....عصر دلم گرفته بود رفتیم ی دور زدیم و برگشتیم خونه ولی بخدااا باورت میشه ...

بامن خیلی خوش رفتاره گاهی منم میبره بیرون ولی بیشتر اونا تو الویتن ..خیلی خستم هروقت میبینم بااوناس اتیش میگیرم.ازفرداهم بدرک کرونا بگیرم میخوام برم خیابون تا بسوزه 😭

تازه ازدواج کردین؟

نه هفت ساله.پنج سالم خونه خودمون

چه آدم های بدجنسی پیدا میشن؟! آخه تو که دنبال دوست رفیقی چرا ازدواج‌میکنی دختر مردم رو افسرده میکنی ...

😭😭😭😭😭😭خیلی درعذابم اصلا تااسم اونا میاد یامیبینمشون تپش قلب میگیرم حالم بدمیشه😭😭انقدر بخاطرشون دعوا کردیم اما چ فایده چی عوض شد😞هرمدت یکی میاد باز..دیگه پیرکردم خودمو 

2706