1711
1714

اگه میخواین بدونین چه ظروفی سالم تر هست برای آشپزی

این مطلب حتما بخونید

1713

وا چرا

🚫 کاربرای مرد نه تو تاپیکام پست بذارید و نه لایک و ریپلای بکنید اگر اینکارو کنید با وجود اینکه تو امضا هم هشدار دادم، کاربریتون رو یه راست میفرستم برا نی نی یار به جرم مزاحمت🚫متنفرم از هر چی مرد خاله زنک که توی سایت زنان و بارداری بین یه عالمه خانوم عضو شدن😷 ...از جماعت شما منفور تر ، اون زنای متاهلی هستن که با امثال شما بگو بخند میکنن، لایک میکنن، ریپلای میکنن، تگ میکنن و انگار نه انگار شوهر و بچه دارن✋✋😡...برا اینکه کار زشتشونو هم بپوشونن الکی همو آبجی و داداش صدا میزنن اووووق🤢یا مثلا میبینی یه کاربر مرد یه پست بی مزه گذاشته ولی صدتا خانوم ریپلایش کردن خودشونو تیکه تیکه کردن با استیکرای خنده حالا اگه یه خانوم همچین پستی میذاشت یکیشون یدونه لایک هم نمیزدن رو اون پست😏😏😏😏 خانوم به اصطلاح محترم اینکار شما دقیقا مصداق خیانت هستش اگه نمیدونستی بدون😷..چون قطعا خود شما هم خوشت نمیاد شوهرت با یه زن دیگه چت کنه و بگو بخند راه بندازه😉...چجوری میتونین انقدر حال بهم زن باشید😷😷... این حجم از حال بهم زنی واقعا بی سابقه س 🤢😷  ‌‌           شما تو همین سایت هم جنس خودتو بهش توهین نکن و مسخره ش نکن  نمیخواد برا ما هشتگ نه به خشونت علیه زنان بزنی🤡 یکی یه عکس میذاره از دستاش درمورد انگشترش نظر میخواد یه سری کم شعور میان میگن ببخشید ولی انگشتات چقدر زشته...وای چقدر دستات سیاهه وای چقدر فلان و فلان ووو....این فقط یه نمونه کوچیک از بی شعوری های یه عده خانوم تو این سایته!!! فقط یه چیزی رو شنیدین هی تکرار میکنین که جلوی بقیه ادعای کلاس و فرهنگ کنین در حالی که یه ذره هم معنی اون حرف رو متوجه نشدین👎  جواب کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مند نیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉
1710

خونه دار هست یا شاغل؟

اگه خونه دارِ خب سخت نیست دیگه 

من شاغلم سه تا بچه دارم اونقدرا که خیلی ها میترسن سخت نیست

البته بچه های من خوش قلق هستن کمی

دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....😉
1436

چرا خطرناک؟؟؟

من اگر تاپیک میزنم دوست دارم ادم های بدون عقده و مهربون و با منطق نظر بدن پس اگر قصد جنگ داری یا با ادبیات زشت میخوای صحبت کنی لطفا تاپیک منو ترک کن .مرسی   

بنظرم هر کس بهتر میدونه واسه زندگیش تصمیم بگیره ب کسی چه😕

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  👼🏻👼🏻خدا جونم ممنونم که بهترین هدیه عیدمون رو بهمون دادی هیچی اندازه اینکه بفهمیم یه فندق کوچولو‌ داره تو شکم من وول میخوره خوش حالمون نمیکرد😻 منو بابایی منتظرتیم خوشگلم زودی سالم و سلامت بیا پیش ما 😻😻🎂👼🏻 خدایا هزاران بار شکرت😍😍 از دست و زبان که برآید/ کز عهده شکرش به در آید🧚🏻‍♀️۹۸/۱۲/۲۵    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️امروز ضربان قلبتو شنیدم فندق کوچولوی مامانی۹۹/۰۱/۱۶❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍😍                                                     مامان به قربونت بره امروز چقد بزرگتر شده بودیییی همش دست و پاتو تکون میدادی و با لگد میزدی ب شکمم ولی چون خیلی ضربه هات ریزه میزه بود من فقط داخل مانیتور میدیدم و حسش نمیکردم رو‌شکمم ...مامانی دکتر گفت که احتمالا شازده پسر باشی😘❤️۹۹/۰۲/۱۶                     عشق مادر امروز فهمیدم که یدونه پسر دارم من         قند عشل دارم من😍😍۹۹/۳/۸              یه دعا از طرف من و نی نی😍🤲🏻 خدا جونم به حق بانو فاطمه زهرا و بی بی زینب که بهترین مامانای دنیا بودن هر کسی که نی نی میخواد یدونه سالمشو بده بهش تا لذت مادر بودن رو بچشه خدا جونم هر کسی که گل پسر میخواد بهش بده و هر کسی هم که گل دختر میخواد بهش بده❤️❤️❤️ الهی آمین 

آره موقعیت خطرناکیه!!!!!

زمانی که آدمایی باشن اطرافت بهت القا کنن موقعیت خطرناکیه بچه سوم داشتن!!!!!!

شادی برای تو غم عالم برای من...از ماه های سال ٬محرم برای من...آوای آسمانی داوود مال تو...خاموشیمقدس مریم برای من...یوسف که نیستم ولی آن بنده ام که هیچ...نگذاشته است صاحب من کم برای من...بگذار عمر در گذر ع❤شق طی شود... حتی اگر نشد که تو یک دم برای من...
خونه دار هست یا شاغل؟ اگه خونه دارِ خب سخت نیست دیگه  من شاغلم سه تا بچه دارم اونقدرا که خیلی ...

چششون نکنی😂😂یهو خونه خرابکن شن

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😒