2733
2734
عنوان

لوس کردن فرزند

143 بازدید | 6 پست

برخی از پدر و مادرها در همه مراحل رشد فرزندان برای او تصمیم گیری میکنند،

و به کودک اجازه نمیدهند که مانند دیگر هم سالان خود روال عادی را طی کند.

اغلب این توجه و محبت به کودک ، به خاطر نگرانی والدین برای تربیت صحیح کودک است، اما در بیشتر موارد نتیجه عکس دارد.

بعضی کودکان به این دلیل انتظار توجه دارند که احساس نا امنی می کنند و یا بیش از اندازه وابسته اند .

میتونید کامل این مقاله رو بخونید

کمک به هم نوع

عمرا دوتا بچم رو لوس کنم اه حالم از هر چی بچه لدسه بهم میخوره

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هنوز نمیدونم دخترمو لوس میکنم یا نه😍😍

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728
احسنت مادر به شما میگن کاشکه همه مادرا مثل شما فکر میکردن

ممنون اخه یه دوست دارم وایی مامانش چه گیرای الکی بهش میده تو الان که تو دوران بارداری ام دارم اینجور مقاله ها رو میخونم 

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊
من هنوز نمیدونم دخترمو لوس میکنم یا نه😍😍

میدونید اون چیزی که میشه بهش گفت لوس کردن اینه که بچه ها فکر کنند هر اتفاقی که دلشون میخواد و در نظرشون هست باید بیفته و اگر غیر از اون اتفاق رخ بده اونها پرخاشگری میکنند

اتفاقا تو همین مقاله ای که فرستادم یه مثال خیلی قشنگ زده

اگه وقت کردید بخونیدش

به من که خیلی کمک کرد

با اینکه خودم درسش رو دارم میخونم

کمک به هم نوع