2726
عنوان

اختلاف سنیتون با همسرتون چقدره؟

875 بازدید | 52 پست

سلا خوبید؟

به نظرتون بهترین اختلاف سنی چقدره برای ازدواج؟

خودتون چقدر با همسرتون اختلاف سنی دارید؟ 

یکی از دوستای من از پسری خوشش اومده که ۱۵ سال ازش بزرگتره پسره هم از دوستم خوشش میاد...اولش من بهش گفتم خیلی ازت بزرگتره و ممکنه سخت بشه بعدا اما وقتی بیشتر با هم آشنا شدن فهمیدیم پسره نسبت به سنش خیلی بچه تره و نه از لحاظ اخلاقی نه ظاهری اصلا به سن واقعیش نمیخوره

به نظرتون الان که از سنش کمتر میخوره بازم ممکنه در آینده اختلاف سنیشون مشکل ساز بشه؟

دوستم ۱۹ سالشه داره میره تو ۲۰ سال

پسره حدودای ۳۴ یا ۳۵ هست

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تقریبا یک سال بزرگتره 

بنظرم حداقل باید ۴ یا ۵ سال باشه 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

۷سال...اصلا تفاهم نداریم به هیچ عنوان

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم
عه فکر میکردم ۷ سال خیلی ایده آل باشه البته خب قطعا عوامل دیگه ای هم تاثیر داره

نمیدونم من ۲۰سالمه شوهرم ۲۷...ولی اصلا تفاهم نداریم ...البته اخلاقیات خانواده ای که بزرگ شده هستن درش هم خیلی مهمه ..ولی خب من تازه دلم میخاد جوونی کنم ولی شوهرم جوونیشو کرده

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم
نمیدونم من ۲۰سالمه شوهرم ۲۷...ولی اصلا تفاهم نداریم ...البته اخلاقیات خانواده ای که بزرگ شده هستن در ...

اخه همسرتون هم هنوز جوونه شاید زیادی زود خودشونو کشیدن کنار

پدر و مادر منم ۷ سال اختلاف سنی دارن ولی خدا رو شکر مشکل خاصی ندارن

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
اخه همسرتون هم هنوز جوونه شاید زیادی زود خودشونو کشیدن کنار پدر و مادر منم ۷ سال اختلاف سنی دارن ول ...

اره اطرافم هستن کسایی ک مشکلی ندارن....ولی خب مثلا من دلم میخاد بچگی کنم ناز بیام یا برم بگردم اون متوجه نمیشه اینارو ..یا من هنو تو بچگی موندم یا اون مشکل داره😁😂

2706