2726

چن وقتی که نامزد بودیم و شهرخودمون بودیم زیاد حساس نبود البته منم زیاد جلف و باز لباس نمیپوشم عادی هستم مثلا مانتو جلو باز بازیر سارافونی بعد شالمم میکشم روی لباسم خلاصه رعایت میکنم 

ولی ازوقتی ازدواج کردیم واومدیم کرج خیلی خیلی خیلی حساس شده همش میگه موهاتو بپوشون جلومانتوتو بکش جوراب بلند بپوش پاهات معلوم نشه یامثلا مانتو تابستونیه پارسالم ازپشت چاک داره وخیلی دوسش داشت ولی الان اجازه نمیده بپوشم میگه پشتش دکمه بزار😲😐😐خلاصه دیگه خیلی رومخمه چیکارش کنم ؟قبلناخوب بود کاری نداشت منم حدمو میدونستم ولی الان رژ میزنم میگه چخبره میخوایی بری عروسی و فلان امروزرفتیم براخونه خرید کنیم ازبس گیرداد منم قهرکردم اومدم خونه گفتم خودت بخر بقیشو خیلی رو اعصابمه😟چرایهویی تغییر کرد؟

احتمالا خانوادش گفتن

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عشقش بهت زیادتر شده عزیزم

چون میدونه قشنگی نمیخواد چشم بد بهت بیفته🌹❤

راپونزه ام همون راپونزل..اجی کوچیکشم.☺اونی که میخوادت شیطانم که باشی ازت یه فرشته میسازه که پات بمونه اما کسی که نمیخوادت فرشته هم که باشی ازت ابلیس میسازه ک رهات کنه..یه زمانی فکرمیکردم بدترین چیز تو دنیا تنها موندنه اما بدترین چیز اینه ک با کسی باشی که بهت احساس تنهایی میده..      ای که گفتی دل بده تا باشمت آرام جان???دل به غم هایت سپردم نیست آرامم هنوز..

قرنطینه یکاری کرده مردا هی گیر میدن شوهرمنم گیرای الکی میده

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

نمیدونم چرا ولی جالب نیست این رویه ای که پیش گرفته

باهاش جدی صحبت کن و بگو از زیر سلطه بودن بدت میاد

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2706