2737
2734

حالت خلط و لخته داره؟

اگ اینجوریه طفلکی دلش درد میکنه یا پهلوشو سرما زده

دختر منم اینطوریه

با پارچه اروم دور کمرشو ببند گرم شه

راپونزه ام همون راپونزل..اجی کوچیکشم.☺اونی که میخوادت شیطانم که باشی ازت یه فرشته میسازه که پات بمونه اما کسی که نمیخوادت فرشته هم که باشی ازت ابلیس میسازه ک رهات کنه..یه زمانی فکرمیکردم بدترین چیز تو دنیا تنها موندنه اما بدترین چیز اینه ک با کسی باشی که بهت احساس تنهایی میده..      ای که گفتی دل بده تا باشمت آرام جان???دل به غم هایت سپردم نیست آرامم هنوز..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره دقیقا اینجوزیه

سلام هستی یه سوال خیلی مهم دارم

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
سلام هستم بپرس

تابپیکاتو میخوندم 

یه جا نوشتی پولیپ داشتی و اما زود باردار شدی

منم دارم دوتا زیر یه سانت از شما چقدر بود

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2738
تابپیکاتو میخوندم  یه جا نوشتی پولیپ داشتی و اما زود باردار شدی منم دارم دوتا زیر یه سانت از ...

واسه من بزرگ بود یکیش فک کنم ۱۱ بود یکی هم ۱۶ چقدر سر این پولیپ گریه کردم ولی دکتر زنان بهم گفت اصلا مهم نیست و میتونی باردار بشی همون ماه باردار شدم

واسه من بزرگ بود یکیش فک کنم ۱۱ بود یکی هم ۱۶ چقدر سر این پولیپ گریه کردم ولی دکتر زنان بهم گفت اصلا ...

برا منم دعا کن من دوتا دارم ۵ و هفت 

امروز یه ماما منو ترسوند یه جور رفتار کرد انگار من سرطان دارم

این ماه تخمک داستم و اقدام اما نشد حتی یه هفته زودتر پ شدم

برا منم دعا کن من دوتا دارم ۵ و هفت  امروز یه ماما منو ترسوند یه جور رفتار کرد انگار من سرطان ...

ولا منم اینقد دکتر بیشعور سونوگرافی ترسوند گفت تا حالا واژینال شونو ندادی یه سری تکون داد و گفت باید عمل کنی حامله نمیشی گفت اصلا فولیکول بالغ نداری همشون ۹ و ۱۰ هستن خیلی روزای بدی بود ققط گریه میکردم بعد خدا خیرش بده سونو رو بردم پیش یه دکتر دیگه گفت این سونو اصلا دقیق نیست گفت برو هر وقت پریود شدی خودم سونوت کنم فقط یه ورق ویتامین ایی واسم نوشت به روز پنج پریودی نرسیدم حامله بودم

برا منم دعا کن من دوتا دارم ۵ و هفت  امروز یه ماما منو ترسوند یه جور رفتار کرد انگار من سرطان ...

اون ماما هم خواسته بری پیش خودش که مثلا پولیپاتو برداره دو ماه دیگه سونو بده ان شاء الله نمونده باشن چون احتمالش زیاده با پریودی بی افتن

ولا منم اینقد دکتر بیشعور سونوگرافی ترسوند گفت تا حالا واژینال شونو ندادی یه سری تکون داد و گفت باید ...

اخی عزیزم خوشبحالت

اون ماما هم خواسته بری پیش خودش که مثلا پولیپاتو برداره دو ماه دیگه سونو بده ان شاء الله نمونده باشن ...

اخه جستیران خوردم پریودام انقد کم شدن که حد نداره

نه معرفی کرد برم پیش یه دکتر دیگه

2706