2726

لچه ها نمیدونم این ناپیک براش گزارش زده میشه یا ن

اماااا 

واقعا ب خدا اعتقاد دارین

و چرا اعتقاد دارین؟؟

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@

خب اگه نیس پس ماازکجااومدیم؟؟

خیلی جاها دستمو گرفته..توتنهاییام فقط اون بوده ک آرومم کرده....

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا اعتقاد دارم ودلیلشم اینه ک هرچی خواستم بهم داده و اگه نداده هم بعدا فهمیدم چه اشتباه بوده اون چیزی ک میخواستم و ب صلاحم نبوده

انسان خوبی باش ولی وقتت رو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂️الهی یهویی همونی بشه ک دلتون❤میخواد 
2728

اره دارم چون همیشه پشتم بوده صدام رو شنیده واقعا حس کردم چقد هوام رو داره چه هوام رو داشته باشه نداشته باشه عاشقشم 

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭

مگه میشه همه چی اتفاقی باشه ؟؟

جهان ؟؟؟ کهکشان ؟ نظریه بیگ بنگ ک همه چی از یه انفجار صورت گرفته ؟ اینجوری دنیا انگار رو نیستی استواره. آدم احساس پوچی می‌کنه 

بخاطر آرامش خودم ب خدا اعتقاد دارم 

نمیدونم چرا ولی اعتقاد دارم

زیاد فکر نکن چون سردرگم میشی

بیشتر با احساس میشه اثبات کرد

ولی با منطق از روی جبر افرینش و ریاضیات و تناسب هرچیز هم میشه پی برد

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
مگه میشه همه چی اتفاقی باشه ؟؟ جهان ؟؟؟ کهکشان ؟ نظریه بیگ بنگ ک همه چی از یه انفجار صورت گرفته ؟ ا ...

درسته....

چرا روانشسا اعتقاد ندارن

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@

اعتقاد دارم چون واقعا از رگ گردن بهم نزدیک تره... ی وقتایی دستمو میگریه حتی از خیابون ردم میکنه.. ی وقتایی مثل ی پرده جلوم و میگیره ک عیب ها و نقص هام پوشیده بشه از چشم همه.. یوقتایی بغلم میکنه و با حرفاش اروم میشم.. یوقتایی از ی جاهایی بهم امداد میرسونه ک حتی بهترین دوستامم نمیتونن کمک کنن.. قادرترین و مهربونترین خالق دنیاس

خدایا شکرت
2706