2726
عنوان

چرا بعضیا چشم دیدن هنر آدمو ندارن؟

292 بازدید | 27 پست

با یکی داشتم حرف میزدم  بهش گفتم ک استعداد رقص دارم و رقص عروسیمو خودم طراحی کردم    شروع کرد چرت و پرت گفتن و اینکه حرکات ساده رو منم میتونم طراحی کنم..

براش توضیح دادم ک حرکاتم ساده نبود و مثل بعضی از عروس های اینستا خاص و زیبا بود      شروع کرده میگه عقده ای و حسود هستی..😐🤦‍♀️

کاربری تازه نیستم  قبلی بخاطر بحث سیاسی ترکید😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال بابا

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728

بی دلیل یهو بهت گفت حسود و عقده ای ؟؟؟؟؟؟؟؟ مطمئنی کامل تعریف میکنی😓

آشنا بود غریبه بود کی بود ؟؟؟؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
یا حسادت میکنه یا واقعن بنظرش حرکات تو مبتدی بوده.مهم نیس.اگه ناراحت میشی باهاش حرف نزن راجبه این دی ...

آخه از توی نینی سایت حرکات منو از کجا دیده؟

خودش گف من با دیدن کلیپ ها یاد نمیگیرم  باید برم کلاس رقص    من ک‌بهش گفتم رقصمو خودم طراحی کردم  آتیشی شد

کاربری تازه نیستم  قبلی بخاطر بحث سیاسی ترکید😐
2706