2726

سلام خانوما پسر من شش سالشه،، موقع خنده زیاد شلوارشو جیش میکنه ،، هیچ وقت نشده شب ادراری داشته باشه ،، اگه اطلاعات دارین بی زحمت بدین خیلی نگرانم

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست

من بیست و چهار سالمه موقع خنده جیش میکنم  

پسرت که شش سالشع

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مشکل از چیه اخه ؟😥

اشکال نداره عزیزم موقع خنده شدید به مثانه فشار میاد عادیه

مهم شب ادراریه که خداروشکر پسرت نداره

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍
اشکال نداره عزیزم موقع خنده شدید به مثانه فشار میاد عادیه مهم شب ادراریه که خداروشکر پسرت نداره

خدا کنه ممنون گلم

حتما بعد کرونا یه دکتر ببر  ایشالا چیزی نیست

احتمالا ببرمش ولی ممکنه سونو بنویسه الان همه جا الودس اخه

مرتب اینجوریه؟؟تواین یساای ک گفتین؟؟اگ اده ببرش حتما راستی بچه هاپون زیادجیششونونگه میدارن ممکنه بخ ...

بعضی روزا فقط،،ابجیش خندش میاره ،،هی خنده خنده یهو جیش میکنه

2706