2726
عنوان

بنظرتون اینکارو کنم درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر دو‌۲۵ جالب اینجاس اون به من میگه بلوغ فکری نداری بعد بخاطر یه سوال خیی کوچیک کار رو‌به اینجا رس ...

مونده بزرگ بشین، هم سن هم هستین، واسه اینه، جرزنی میکنین. اولتونه تازه، مونده، برید زیر یه سقف لجبازیاتون شرو میشه، اینجوری پیش برین.

مراقب باشین، سر مسائل کوچیک جر و بحث نکنین، اینقدر از موارد الکی باعث طلاق شدن که نگو. 

بجاش سر فرصت ازش بپرس، بگو تو این مدت بنظرت ایرادای من چیه؟ تا اصلاح کنم، بگو انتقاد پذیرم. 

بعد تو هم بگو، اجازه میدی منم ایرادهاتو بگم؟ 

بگو میخوام با هم مثل دوتا رفیق جون جونی و صمیمی باشیم، سوتفاهماتو نبریم زیر سقف مشترک. البته با زبون سیزین و لوسانه و حضوری. نه مسیجو خشونت

2728
مونده بزرگ بشین، هم سن هم هستین، واسه اینه، جرزنی میکنین. اولتونه تازه، مونده، برید زیر یه سقف لجباز ...

میگه تو خیلی حساسی گیر زیاد میدی

امروز من فقط ازش پرسیدم توی بازی دخترارو ادد میکنی یا اونا در خ‌است بدن قبول میکنی؟ میگه نه اصلا تو چرا همچین سوالی به ذهنت اومد؟! انگار گفتم خیانت میکنی!! این سوال من بد بود واقعا؟

آشتی که کردین قشنگ با جزئیات  براش توضیح بده که چه حس و حالی پیدا میکنی وقتی این کارو میکنه&nbs ...

بهش گفتم

گفتم وقتی ناراحتم منو تنها نزار

اصلا سر یه چیز واقعااا الکی کار رو به اینجا رسوند! 

نمیسه ادم راحت حرف بزنه همش باید نگران این باشم بهش بر نخوره این حرفم😐

ادم عاقل و فهمیده با یه سوالی که گفتم مثلا فلان جا دخترا اددت کنن تو قبول میکنی یا نه باید با من انق ...

سوالت بچگانس، اون تو رو گرفته ، تو رو دوست داشته و تمام، این سوالتو باید تو خواستگاری می‌پرسیدی اگه مهم بود برات، ن الان

میگه تو خیلی حساسی گیر زیاد میدی امروز من فقط ازش پرسیدم توی بازی دخترارو ادد میکنی یا اونا در خ‌اس ...

اره. انگار قشنگ گفتی بهت شک دارم یجورایی، هیچ وقت نپرس این چیزها رو، اصلا بزارید موبابلاتون دست همدیگه باشه البته با توافق، مثل دوتا دوست صمیمی، بزارید واسه هم باشین، هیچ وقت شک نکنین بهم، این سوالا باعث میشه نقطه ضعفتو بهش اعلام کنی، هنوز اول راهی، یکم زیرک باش، بعدشم اینها باعث کینه و کدورت میشه، ازت فرار میکنه کم کم. نکن اینکاراو نپرس چرت و پرتارو حق داره

دخترا باید بلوغ فکریشون بالاتر از پسرها باشه. 

اره. انگار قشنگ گفتی بهت شک دارم یجورایی، هیچ وقت نپرس این چیزها رو، اصلا بزارید موبابلاتون دست همدی ...

جدی؟ من فکر میکردم حق با منه 🥺 ممنونم که راهنمایی کردی عزیزم

امیدوارم هکیشه خوشبخت و شاد باشی❤️

2706