2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من هیچی ندارم . ولی نمیدونم چرا براشون جذابم .

شانس ک داری😄😄😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
همون سیاسته رو بلد نیسم 

گفتم دیگه دم دستی نباش.اونی که همیشه هست و واسه همه کارا یادش میفتن نباش.اسرار زندگیتو بیرون نریز اجازه نده بهت بی احترامی شه بی احترامی هم نکن ولی اگر دیدی احترامتو ندارن مستقیم برخورد کن.همون اول ازدواج کردی نرو هر چی داری رو کنی.کم کم رو کن خوبیاتو همش متعجب شن

رفتار مناسب  من نه آشپزی بلدم  نه خانه داری میکنم نه هیچ هنر خاصی در این زمینه ها دارم ...

اوپراجون میشه یه سوال بپرسم؟البته اگه ناراحت نمیشین

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓

شوهرت باید پشتت باشه که اونا جرات نکنن چیزی بگن 

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
میشه بیشتر بگین مثلا با مادر شوهرتون چجوری رفتار میکنید صمیمی هسین یا؟؟

احترامشون رو خیلی نگه میدارم

در مناسبت ها با شیرینی یا کادوهای کوچک یادشون میکنم

هرگز با بقیه فامیل از مادر و خواهر همسرم صحبت نمیکنم

توی کارهای خونه دست تنهاشون نمیذارم هرچند فقط ظرف شستن بلدم

نیش نمیزنم و اگر برام‌سوتفاهمی پیش بیاد حتما ازشون سوال میپرسم

از همه مهم تر احترام همسرم رو بسیار نگه میدارم 

هم جلوی روی اونها و هم در تمامی مواقع

😁
2706