2733
2734
من ک نرفتم رو اعصاب گفتم برو  اون به من فهش داد گف ادم بدور

خب همین جمله رو با لبخند و‌آرامش بگو. مثلا بگو تو برو عزیزم. منم ناهارو میزارم و میام پیشتون. بعدش اگه حوصلت شد برو‌نشد هم بهونه کن که کار غذا درست کردنم طول کشید.

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
اجی خدا خیرت بده برو تاپیکامو بخون بیا ارومم کن

عزیزم میدونم الان احساس می کنی بزرگترین مشکل و بدترین زندگی ممکن  تو دنیا رو تو داری، اما در واقع اینجوری نیست !

درسته که خیلی ناراحت و عصبانی هستی، اما این روش رو همسرت تاثیری نداره، بازسازی این رابطه احترام و محبت، همراه با سیاست میخواد.

نا آرومیت رو بذار کنار، خودخوری و پرخاشگری حال خودت رو هم بد می کنه، اول روی خودت باید کار کنی، به آرامش که برسی، اونوقت میتونی مشکلت رو حل کنی.

همین امشب فکر کن اولین روز آشناییتون هست، ذهنت رو خالی کن، جنبه های مثبت اخلاقی همسرت رو پرنگ کن و بدی هاش رو کمرنگ، ذهنت که پاک شد اونوقت با احترام، صبر و متانت باهاش صحبت کن، اینقدر این روش رو برو تا هردوتون عادت کنید، حتماً نتیجه مثبتی می بینی، شک نکن.

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم میدونم الان احساس می کنی بزرگترین مشکل و بدترین زندگی ممکن  تو دنیا رو تو داری، اما در وا ...

دیشب کلی بامهربونی باهاش حرف زدم

مسته انکار مسته خواهراش انگار اسپند رو اتیشه میخاد پیش اونا باشه

2738

عزیزم من چن تا از تاپیکاتو خوندم

به نظرم شما شوهرتو راضی کن با هم برید مشاوره. این که میگید شوهرتون به اندازه وقت نمی ذاره دوتایی با هم تنها باشید، یا باهاتون مشورت نمی کنه، یا شما بلد نیستید خوب نیازتون رو بیان کنید، اینا رو میشه با مشاوره به مرور زمان حل کرد. 

ولی در کل شما جدا از وقتی که میخوای با شوهرت بگذرونی، حتمن یه سرگرمی ای چیزی که فقط خودت و دوست و آشنایی به جز شوهرت انجام بدین در نظر بگیر که کمتر به شوهرت وابسته باشی. به نظرم درستش هم همینه، آدم باید یه وقتی رو بدون همسرش هم بگذرونه. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706