2733
2734
میدونی چه گروه خونی بیشتر تو خطرن ؟

میگن Aالبته من فقط شنیدم دلم نمیخاد کسی روناراحت کنم وبه کسی استرس وارد کنم

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
میدونی چه گروه خونی بیشتر تو خطرن ؟

Aبیشتر در خطرن😑😑

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بعد 25 روز هنوز دارم سرفه داداشمم بعد 2 ماه هنوز سرفه داره

شما چه قزصهایی خوردین؟؟؟

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃
2728
همش نگرانم که نکنه عود کنه 

شما چه قرصایی مصرف کردین؟؟؟

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃

میگن ریه دیگه هیچوقت به حالت قبلی برنمیگرده😭😭

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2738
منم همون داروهایی که یکی از دوستان صفحه قبل گفت البته به جای آزیترو تاوانکس خوردم

خیلی سخته یا ن مث سرماخوردگی؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2706