2726

دونفر تو رابطه ی احساسی هستن ولی حرفهای همو نمیفهمن

میخوام براش توضیح بدم ناراحتی بیشتر میشه خفه خون بگیرم میگه اینک برات بی اهمیته منو میسوزونه

دقیقا چ غلطی بکنم؟!

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
کات

دوسش دارم

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باید زبونشو یاد بگیری. هر کس یه روشی داره

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
باید زبونشو یاد بگیری. هر کس یه روشی داره

چجوری؟؟؟

ببین واقعا ادم فوق العاده ایه

ولی فقط این مشکلو داریم

بحثی میشه میخوام توضیح بدم بیشتر ناراحت میشه حس میکنم من حرف زدن بلد نیستم

فشار عصبی زیادی رومه تو این شرایط

چجوری؟؟؟ ببین واقعا ادم فوق العاده ایه ولی فقط این مشکلو داریم بحثی میشه میخوام توضیح بدم بیشتر ن ...

مببین مثلا به عشقم میخواستم چیزیو بگم یه جوری میگفتم که قکر کنه حرف خودشه. مثلا میگفتم تو که خودت بهتر از من میدونی. تجربت هم بیشتره، خودت همیشه میگی فلان....

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت