2733
2734
عنوان

دانشجو ها بیابم😥😥🧐

349 بازدید | 42 پست

دوستان دانشگاه رو چیکار میکنید 😑کلاسا الکترونیکی شده ؟باید چیکار کنیم؟اصلا نمیدونم چیکار کنم دانشگاهم چیزی نگفته در این مورد ؟

دانشگاهم پیام نور میرم

درسته ما از پشت کوه اومدیم ولی با هلی کوپتر اومدیم :/

ما که امروز اولین کلاس آنلاین رو رفتیم تو سایت انوزش مجازی دانشگاهیان 🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ازادم فعلا ک تدریس مجازی نداریم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728
ما که امروز اولین کلاس آنلاین رو رفتیم تو سایت انوزش مجازی دانشگاهیان 🍭

باید ثبت نام کنی؟؟؟اخه یه سایت رفتم اما هرچی ثبت نام میکنم نمیشه وارد شد

2738
من پیام نور شیرازم امرور کلی گروه درسی تشکیل شد و  سایتم برا کلاس الکترونیکی بهمون دادن گفتن طب ...

منم دیشب اخبار دیدم از فردا هم گفتن غیبت میخوره 🤣ولی دانشگاه هیچی نگفته بهمون نمیدونم چیکار کنم 

منم ازادم ن ثبت نام کردم کلاسارو ن پیگیری میکنم کلا ب اونجامه😂

خب دختر اینطوری حذفت میکنن.... فعلا غیبتا موجه اعلام شد ولی از فردا دیگه اگ نری غیبت میخوری بیشتر از ۳ تا غیبت حذفی و شهریه ات بر باد میره

باید ثبت نام کنی؟؟؟اخه یه سایت رفتم اما هرچی ثبت نام میکنم نمیشه وارد شد

اره باید ثبت نام کنی🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
درس های عمومی؟ مثل تاریخ و انقلاب؟

تاریخ تحلیلی صدر اسلام رو فقط داشتم

بقیشو من نداشتم شرکت نکردم🍭

2706