2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه اول خوشبختی ماست😀😀🙃🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2731
2738
اینا بخدا جون مردم واسشون مهم نیس...ی خبر شنیدم گفت ۲۰فروردین باز میشه و همه چ ب حالت عادی بر میگرده

نه عزیزم باز نمیشه ۸ میلیون گوسفندی که سفر رفتن یک عالمه ادم مبتلا میکنن امسال مدرسه ای باز نمیشه

پسر گلم 

والا فکر نمیکنم مدارس و دانشگاه  تا اخر اردیبهشت باز بشه یک کاربری هم امروز دیدم نوشت کلا دانشگاه و مدارس ممکنه باز نشه نمیدونم والا کلینیک توانبخشی پسرم و مدرسه اش که گفتن فعلا تا اخر اردیبهشت تعطیلن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊