2726

خواهش میکنم اونایی که زیر چهار ماه داشتن نیان 

خودم ۹ هفتگی داشتم جذب شد ولی خیلی کوچیک بوده 

حالم اصلا خوب نیست 

من ۲۰ هفته باردارم

سونو دادم گفته هماتوم یا خونریزی پشت جفت دارم ۳۹ در ۱۸ میلی

کار خاصی نکردم

دکترم الان ازش پرسیدم پیام داده شانس سقط بالاس ده روز دیگه سونو بده

شیاف بزن

چیکار کنم خدا با بدبختی بچمو بهم داده😭😔خدایا التماست میکنم

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

چه دکتر ابلهی یعنی چی برو سنو شیاف بزن شیافو باید خودش بنویسه از همون وقت که داشتی باید مینوشت استراحت مطلق میداد ن ناامیدت کنه

میشه برا سلامتی نی نیم صلوات بفرسین لطفا مرسی🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه دکتر ابلهی یعنی چی برو سنو شیاف بزن شیافو باید خودش بنویسه از همون وقت که داشتی باید مینوشت استرا ...

گفتم که خوب شد هماتومم هفته ۱۱ خوب شد

الان تازه دراومده 

شیافم ازاد میدن نیازی نیست توی این شرایط برم‌مطب

ناراحت نباش عزیزم خدا بزرگه انشاالله که چیزی نیست و برطرف میشه با همون توصیه های دکترت

توروخدا دعام کنید 

من بدون بچم میمیرم

یکی از دوستام داره فقط شیاف استفاده می کنه الان نه ماه شده اینم شیاف خارجی

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

عزیزم نگران نباش به خودت استرس نده برای بچه ات و خودت خوب نیست اروم باش شیاف زودی بگیر استفاده کن حتنما چون خیلی تاثیر داره خدا بزرگه خودش کمکت میکنه 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

از مقعد این شیافو استفاده می کنه

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
عزیزم نگران نباش به خودت استرس نده برای بچه ات و خودت خوب نیست اروم باش شیاف زودی بگیر استفاده کن حت ...

دعام کنید من این بچرو با بدبختی از خدا کرفتم توروخدا دعا کنید

الان چند وقتشه؟ از کی داشته هماتومو؟

می گفت از اول بارداری داشتم ولی کم بود یهو زیاد شده اتفاقا همش درد داشت هم استراحت مطلقه هم شیاف استفاده می کنه خداروشکر چند روز دیگه زایمان می کنه

برامنوجاریم اتفاق افتاد الانم بچه هردومون بغلمونه کلی استرس دادن خصوصا جاریم نگران نباش اصلا بسپر به خداازته دل و باامیدواطمینان هیچی نمیشه

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2706