2410
2553

سلام 

انقد همه تو قرنطینه چیز میز درست کردن عکس گذاشتن منم دلم خواشت

پیتزا مهسا پز

خیلی خیلی خوشمزه بود

اندازشم تو عکس نمدونم مشخصه یا ن ولی خیلی بزرگ بود

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

با چ خمیری پختی به به😋

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با چ خمیری پختی به به😋

رفتم از نونوای بربری گرفدم 

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
2456
رفتم از نونوای بربری گرفدم 

ایول 

نوش جان ❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ای ننه من نابود شدم☹️

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
من خیر سرم از شنبه رژیم میخوام بگیرم بعد شما همچین چیزایی میزارین ای خداا

منم سختتتت رژیمم  چن تا برششو خوردم بعنوان شامو ناهار و صبحونه خیلیم کم روغن پختن

2714
منم همش با خمیر بربری درست میکنم عالی میشه

من اولین بارم بود همیشه با خمیر آماده درست میکردم اصن اینطوری باحال نمیشد

ااای خدا خیلی هوس کردم نووووش جان😘😘

ببشید😥من خودم رژیمم یکم خوردم

2706