2726

لیلا محمدی عالیه اما همش مسافرته

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مطبشون کجاست

نوبنیاد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
مطبش بهم نزدیکه..بیشتر برای این میخوام برم میگن خیلی دیر نوبت میده آره؟؟

به منشی بگو بارداری 

مشکلت چیه که میگی پر خطر؟ 

هم ریسک ntd بالا بود...هم ریسک مسمومیت حاملگیم

سونو آنومالی گفتن نشون میده اگر جنین مشکل داشته باشه...توی سونو آنومالی همه چیز خوب بود...ولی خیلی اضطراب دارم و بی قرارم ...نمیدونم چیکار کنم

هم ریسک ntd بالا بود...هم ریسک مسمومیت حاملگیم سونو آنومالی گفتن نشون میده اگر جنین مشکل داشته باشه ...

برو تحت نظر پریناتولوژیست ،حداقل یک ویزتت را. سونو آنومال مجدد هم توی شش ماهگی برو پریناتولوژیست خودش انجام بده. دکتر لاله اسلامیان را بهت پیشنهاد میکنم

برو تحت نظر پریناتولوژیست ،حداقل یک ویزتت را. سونو آنومال مجدد هم توی شش ماهگی برو پریناتولوژیست خود ...

خورد به تعطیلات...ولی توی ایام عید توی دکتر ساینا هم از دکتر پریناتولوژیست مشورت گرفتم هم از دکتر ژنتیک..هر دو گفتن کارایی که لازم بودرو انجام دادی و فقط مجدد باید سونو آنومالی تکرار بشه...ولی اره باید یه نسخرو پیش پریناتولوژست هم برم