2737
2734
عنوان

آموزش تصویری کوفته +عکس

1223 بازدید | 45 پست

دوستان گلم سلام.... چند روز پیش دیدم چند نفر دنبال دستور کوفته بودن..امشب درست کردم و ازش عکس گرفتم بهتون آموزش بدم

اما خب متاسفانه کیفیت دوربین زیاد خوب نیست و ازتون پیشاپیش معذرت میخوام

امیدوارم این آموزش براتون مفید باشه...

یک پیمانه لپه و یک پیمانه برنج رو چند ساعت خیس کردم... بعد ریختم تو غذاس و در این حد خردشون کردم

بعد پیاز رنده شده و آبگرفته رو هم ریختم ک و یک دور غذاسازو روشن کردم

بعد گوشت چرخکرده مخلوط... ادویه شامل: نمک، فلفل ، پودر پاپریکا ، زنفیل و پودر سیر

سبزیجات معطر هر چی دارین من اویشن و نعنا و شوید داشتم ریختم

دو قاشق آرد نخودچی

و یک زرده تخم مرغ یا یک تخم مرغ کوچیک کامل

همشو ریختم تو غذا ساز و مخلوط کردم

بعد تو کاسه بزرگ ریختم و بادست هم خوب ورز دادم و کوفته هارو درست کردم و گزاشتم یخچال

ادامه دارد...

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

پیاز و ادویه و رب رو یرخ میکنیم و آب جوش میریزیم 

من وسط کوفته هام چیزی نمیزارم ... و آلو و زرشک میریزم تو آبش شما میتونید وسط کوفته هاتون بزاریم

در آخر وقتی آب در حال جوش بود کوفته هارو میزاریم تو آب و بعد ده دیقه یه ربع کوفته ها اینطوریدسفت میشه...زیرشو کم میکنید و میزارین جابیفته...😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کوفته باید سبزیاش زیاد باشه و رب هم بزن توی موادش خیلی بهتر میشه

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک

مرسی نوش جونتون

و یه دونه هم تشکر بابت اینکه زود گذاشتی

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2738
کوفته باید سبزیاش زیاد باشه و رب هم بزن توی موادش خیلی بهتر میشه

سبزی معطر بیشتر باشه خوبه اما ریختن رب تو هیچ دستوری نیست پس سلیقه ایه

سبزی معطر بیشتر باشه خوبه اما ریختن رب تو هیچ دستوری نیست پس سلیقه ایه

نگفتم تو دستوره،گفتم بریزی خیلی بهتر میشه🤗

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک
هنوز،شامم حاضر نیست.. حاضر شد عکس میدم این مال قبله

نوووووش 🥰🥰

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2706