2410
2553
عنوان

دعای مجرب بچه دار شدن

11752 بازدید | 21 پست

من ۱ سال در اقدام بودم . خودم مشکل داشتم و این رو بعد از ۶ ماه که از اقدامم گذشت فهمیدم و رفتم دنبال درمان. 

بعد ۵ ماه از درمانم باز رفتم دکتر و دکتر بهم گفت حداقل تا سال بعد نمیتونی باردار بشی ولی به لطف خدا من ماه بعدش باردار شدم.‌

این رو فقط یه معجزه از سمت خدا میدونم .

توی این تاپیک خواستم نذرهایی که دقیقا همون ماه کردم و نتیجه اش رو دیدم رو بهتون بگم.

ان شاالله که خدا دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه. 

برای سلامتی نی نی توی دلم هم بی زحمت ۱ صلوات بفرستین. 

و ۱ صلوات هم برای مامان شدن همه ی منتظرا.

توی پست بعد براتون توضیح میدم

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

خداروشکر عزیزم

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اول از همه بگم من بارها حاجت های خیلی مهمم رو از حضرت فاطمه گرفتم.

و چندبار به معنای واقعی حس کردم دستم رو گرفته و نجاتم داده. با اینکه بنده ی گنهکار خدا هستم ولی به عنوان مادرم صداش کردم و ایشون هم صدام رو شنیده.

این بار هم دقیقا همون ماه التماسشون رو کردم و ازشون خواستم واسطه بشن تا حاجتم رو بگیرم.

صلوات حضرت فاطمه رو هم حفظ کردم و قبل نماز میفرستم همیشه. 

این ماه تسبیحات حضرت فاطمه رو هم بعد نماز میفرستادم.

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

یکی از چیزهایی هم که از چند نفر شنیدم نذر ۱۴ هزار صلوات نذر ۱۴ معصوم بود . که اونم نذر کردم و نذر ۱۴ تا شیر برای بچه ها که روز عاشورا بهشون بدم به نیت علی اصغر.

یه ذکری هم یه بنده خدایی بهم گفت و اون رو هم ۳ روز قبل اقدام به بارداری انجام دادم . الان براتون میذارم

عزیزم میشه بگی مشکلت چی بود که باردار نمیشدی؟

من هم مشکل شدید تیروئید داشتم هم تخمک های ریز که عملا به درد نمیخورد و anti tpo بالا که خودش باعث عدم لقاح میشه

2714
ان شاءالله به حق فاطمه ی زهرا هیشکی بدون بچه نباشه و دامن همه سبز بشه

ان شاالله.

واقعا خدا هیج کسی رو با بچه امتحان نکنه.امتحان سختیه

این رو باید ۳ روز انجام بدین. بعد نماز صبح و بعد از نماز عشا

این رو باید ۳ روز انجام بدین. بعد نماز صبح و بعد از نماز عشا

خوش بحالت حاجت گرفتی 

چطوری درخونه خانم فاطمه زهرا رو بزنم 

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
2706