2726
عنوان

طرز تهیه خامه ی کیک

223 بازدید | 21 پست

خانوما توی گوگل دو تا روش نوشته  یکی با تخم مرغ   یکی با خامه صبحانه   کدوم بهتره    شماها چجوری درست میکنین؟

کاربری تازه نیستم  قبلی بخاطر بحث سیاسی ترکید😐

من خامه اماده میگیرم از این بسته بندیا خیلی راحت تره 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خامه قنادی میخرم. پاستوریزه و راحت و عالی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

با تخم مرغ بد نمیشه؟ من با خامه صبحانه درست کردم

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
من خامه قنادی میخرم. پاستوریزه و راحت و عالی

از کجا باید تهیه کرد؟ 

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
من خامه اماده میگیرم از این بسته بندیا خیلی راحت تره 

خب الان ک لوهزم قنادیها بسته ان از کجا میشه تهیه کرد؟؟راستی اون خامه ای ک توی شیریتی سراها هس تو قیف میریزن برای روی کیک واینا اونم همون خامه ی اماده اس؟؟؟

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

با خامه صبحانه 

برا هر بسته یه ورق یا نهایت دو ورق ژلاتین زدم خیلی خوب شد وا نمیرفت تو هوای گرم هم

همینطور با ترکیب کرم شانتی و خامه صبحانه هم خامه کیک خیلی خوب و خوشمزه ای درست کردم

از کجا باید بگیریم ؟ خامه زده شده ؟

لوازم قنادیا و تم تولدا

نه زده شده نیستش توی بسته بندیه و فریز . 

اماده اس وقتی میخری باید یه ربع با دور تند همزن بزنی فقط

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
از کجا باید تهیه کرد؟ 

سوپرمارکت‌ها لوازم قنادیا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
خب الان ک لوهزم قنادیها بسته ان از کجا میشه تهیه کرد؟؟راستی اون خامه ای ک توی شیریتی سراها هس تو قیف ...

اینترنتی عزیزم . خیلی از سوپر مارکتی ها  و هایپرا توی هرشهری فروش انلاین دارن و با پست برات میارن .  ک همه چیزم دارن 

اره عزیزم خامه فرم گرفته اس   

اینترنتی عزیزم . خیلی از سوپر مارکتی ها  و هایپرا توی هرشهری فروش انلاین دارن و با پست برات میا ...

اخه من یبار هز شیرینی فروشی خامه گرفتم اندازه ی صد گرم یکم نیاز داشتم خشک بود انگاری با خامه ای ک تو کلیپها رو کیک میکشن فرق داش انگار..اینجا شهرمون خیلب کوچیکه از این فرکشگاه های اینترنتی نداره.

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
2706