عنوان

موم عربی

199 بازدید | 20 پست

خانوما امروز خواستم با موم عربی اپلاسیون کنم اولش دو سه بار چسبوندم خوب بود بعدش مثل آب میشد ولی تو فیلم با یه ذره کل بدنو اپلاسیون میکنن راه کاری هس یا اینجوری میشه؟ 

فیلم اموزیششو بایدبگیری من با یه ذره کل دستام اپیلاسیون میکنم

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یه تیکه یخ بزار کنارت چند دقیقه یه بار بزار روش  چون دمای دستت گرمه مومو ذوب میکنه سریع 🎈من ا ...

واقعا خوبه موم عربی؟ من شنیدم خوب نمیکنه موهارو

لطفا درخواست دوستی ندید
یخچال هم گذاشتم ولی وقتی دستمه کلا باز میشه

منم استفاده میکنم ازش،یکم سخته کار کردن باهاش،

یه بار ک گذاشته بودم ظرفشو تو مشمبا،چپ شده بود ی مقدار ریخته بود تو مشمبا منم حیفم اومد همونو با مشبا چسبوندم پام با همون انجام دادم خیلی بهتر بود ،مشبارو میکشیدم کلی مو بهش میچسبید. موم هم دیگه رو پام وا نمیرفت،اینجوری امتحان کن ببین.

برای خوب شدن مامانم صلوات میفرستید دوستای نی نی سایتی؟😍
نه بابا اصلا درست نمیکنه منم رفت تو پاچم جوگیر شدم🎈😑

عاشق برنامه های بعد قرنطینت شدم ک😍😂😂

راپونزه ام همون راپونزل..اجی کوچیکشم.☺اونی که میخوادت شیطانم که باشی ازت یه فرشته میسازه که پات بمونه اما کسی که نمیخوادت فرشته هم که باشی ازت ابلیس میسازه ک رهات کنه..یه زمانی فکرمیکردم بدترین چیز تو دنیا تنها موندنه اما بدترین چیز اینه ک با کسی باشی که بهت احساس تنهایی میده..      ای که گفتی دل بده تا باشمت آرام جان???دل به غم هایت سپردم نیست آرامم هنوز..

سلام‌مهربونم‌💚💙💛💚💙💛❤       من مثل موم معمولی نازک با دست میکشم رو پوست پد یا پارچه میزمم روش میکنم         با موم قبلیا هی گرم و سرد آخرم خوب نمیکندن     این خوب ولی کلا درد داره حوصلم‌نمیکشا کمی میزنم پامیشم

2706