2733
2734

یه کرم دور چشم و یه ابرسان خوب واس پوست مختلط معرفی کنین

قیمت هم بگین

من سبزه ام ۲۲ سالمه زیر چشمام سیاهه

اطراف بینیم چربه و بقیش خشک میشه

من يه ابرسان براي خواهرم سفارش دادم براي شركت ايرانيه

اينجا نميگم ك دوستان نگن تبليغه

برند. ام ان دي خيلي راضيه خواهرم 

قيمتشم ٩٩ تومن

خواهشا دست از سر كاربري من بردارين ، جانيار و مامان janan سابق هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام پوست چرب کم اب یعنی پوست دهیدراته اب و رطوبت پوست شما در اثر شوینده اشتباه از بین رفته و کم ش ...

شامپو بچه میزنم فیروز

و البته یه عادت بد دارم اونم اینه ک با اب جوش دوش میگیریم😢

من ابرسانم سی گل هستش راضیم

راپونزه ام همون راپونزل..اجی کوچیکشم.☺اونی که میخوادت شیطانم که باشی ازت یه فرشته میسازه که پات بمونه اما کسی که نمیخوادت فرشته هم که باشی ازت ابلیس میسازه ک رهات کنه..یه زمانی فکرمیکردم بدترین چیز تو دنیا تنها موندنه اما بدترین چیز اینه ک با کسی باشی که بهت احساس تنهایی میده..      ای که گفتی دل بده تا باشمت آرام جان???دل به غم هایت سپردم نیست آرامم هنوز..
من کاری با تبلیغ ندارم نگین داره تبلیغ برند میکنه. مرطوب کننده توی برند های ایرانی ژنوبایوتیک و سین ...

كرم زير چشم چي خوبه براسن ٢٢

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706