2726
عنوان

هروقت یاد این حرف میوفتم که به شوهرم گفتم کمی دلم خنک میشه ،،

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 50 پست
هروقت یاد کارم میفتم یه کمی دلم خنک میشه ،،،، ولی هروقت یاد حرف همسرم میفتم که تو دعوا با یه لحن ...

بعضی ها بلد نیستن باید بهشون یاد بدی.

زندگی لج و لجبازی نیست که یاد دخترت بیفت که چقدر خوشحال بود و خوش گذشت. تونستی براش تولدم بگیر.

و حرف دلت رو بش بزن تا یاد بگیره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه حتما باید بی اخترامی کنه اون فهمیده کافیه

از کجا معلوم فمیده؟؟؟

بی احترامی نکنه درست جوابشو بده ک متوجه حرف زشتش بشه

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
اولین بار بود ،،،،،خواستم رفع کدورت شه ولی دستم رو داغ کردم دیگه 

وقتی بش گفتی میگی حالا چیکارکنم اون چی گفت؟؟؟

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
بنظرم خیلی هم با لطافت رفتار کردی 

اصلا نخواستم به روم بیارم که همچین حرفی زده،،،اصلا می‌خوام فکر کنه که نشنیدم ،،،،،،

بخوام تلافی کنم یا بخوام به روش بیارم که فلان حرف رو زدی احساس میکنم غرور خودم خورد میشه 

فقط از این به بعد مثل خودش مناسبت هارو تبریک نمیگم و اصلا خودم رو میزنم به نشنیدن

سلام‌مهربونم❤💛💙💚❤💛💙💚      امیدوارم دلاتون با هم عالی بشه         اگر تو موقعیتش هستین ملایم و مهربون بگید بهش شما ان ان شاالله قراره عمری باهم زندگی کنید حلش کنی بهتره  حرفی که تو دعوا گفته رو بگو و بگو با اینکه ایشون قبلا توجهی رو که نیاز داشتی نکرده ولی شما با چه ذقی گل و کیک گرفتی   بگو گل و کیک زیاد نیست ولی  ذوق و علاقه پشتش بوده و...       کوتاه و مهربون و تاثیر گذار   بگو   کش نده    ان شاالله متوجه بشه    قبلش این آیه رو بخون             

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی* وَیسِّرْ لِی أَمْرِی* وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی* یفْقَهُواْ قَوْلِی* [1]

پروردگارا! سینه ام را برایم بگشا؛* و کارم را برایم آسان گردان؛* و گره از زبانم بگشای؛* تا سخن مرا به طور عمیق بفهمند.*

زیادی به حالش پس

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
دلت اینجوری خنک شد؟ باید اداشو در میوردی با دهنه کج میگفتی رفته برام کیک گرفته یییییییییه

دقیقاااا😂👍

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706