2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مهربون باشی و آرام و با محبت

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
نه اینا واسه من جواب نداد  ماز و عشوه و دلبری فرق داره

خب هرکس یه عقیده ایی داره ولی اینو بدون که شاید با عشوه ، کسی رو جذب کنی ولی نمیتونی اون رو نگه داری . طبل تو خالی بودن هیچ اثری نداره . برای کسی باش که تو رو همینی که هستی بخواد نه طور دیگه 

ناز داره

عجول نیس

تناسب اندام داره

از اندام و موهاش در موقعیت خاصی به خوبی استفاده میکنه

اروم اروم صحبت میکنه

زیادی جدی نیست

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)