2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

توی زندگی مشترک غرور رو بذارید کنار حتی اگر بحث شد هی نگید من نمیرم عذرخواهی کنم این کار رو انجام بدید همیشه نباید مرد بیاد جلو اگر شوهرتون اومد عذرخواهی کرد دیگه نگید باید فکر کنم هیچوقت قهر نکنید بی محلی کنید هیچوقت از هم جدا نخوابید

هیچوقت به همسرتون بی احترامی نکنید سیاست داشته باشی   براشون تلاش کنید و هر موقع بحثتون شد با هم حرف بزنید و مشکل رو حل کنید و هیچوقت به خونه پدرتون برنگردید شما وقتی بله میگید یعنی تمام شرایط رو پذیرفتید پس دلیلی نداره برگردید خونه پدرتون خودتون برای زندگیتون تلاش کنید

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*

من بعد۱۵سال زن گی مشترک خوشبختانه مشکل خاصی نداریم،الان همه میگن ما تو قرنطینه باشوهرامون مشکل داریم اماخداروشکر ما

خوبیم،کار خاصی هم نکردیم فقط همه چیزوساده نگاه میکنیم،البته ما باهم دوست بودیم،همچنان هم دوستیم 

آگه آرامش زندگیتو میخای  ب خونواده شوهر خصوصا مادرش احترام بذار

تو دوران عقد دروغ و دورویی نداشته باش

هروقت شوهرت میاد خونه. یک ساعت فرصت استراحت بهش بده و گله و شکایت و اعتراض و سوال وجوابش نکن

و خداوند انسان را در سختی ها آفرید                                                                                                         برنامه ریزی نکردن برا موفقیت                               به منزله برنامه ریزی کردن برا شکسته 
2714